w

Kacper Błoński chciał poderwać Roksanę Węgiel?! Gdy wygadał się na temat ich relacji, ostro zareagowała. „On sobie jakiś inny scenariusz wykreował”

Kacper Błoński, Roksana Węgiel - fot. Instagram @kacperblonsky @roxie_wegiel
Kacper Błoński, Roksana Węgiel - fot. Instagram @kacperblonsky @roxie_wegiel

Kacper Błoński znowu jest w centrum uwagi przez krótki filmik na tiktokowym profilu GOATS. Tym razem na tapecie jest jego wypowiedź o Roksanie Węgiel. Piosenkarka szybko zgasiła wszystkie spekulacje.

Kacper Błoński to polski youtuber, freak fighter i muzyk. Swoje pierwsze kroki w sieci stawiał jako przyjaciel Blowka, największego twórcy na Youtubie w Polsce. Następnie dołączył do projektu Team X, który rozpadł się po niecałym roku. W tamtym okresie poznał Julię Kosterę, obecnie jedną z topowych influencerek, z którą był w związku przez dwa lata. Od czasu rozstania youtuber zmienił swój internetowy wizerunek. Teraz w sieci jest znany jako podrywacz i łamacz serc, a sam określa się mianem Crushera. Obecnie nagrywa filmy razem z grupą popularnych youtuberów na kanale GOATS.

Ostatnio na TikToku pojawił się filmik, przez który o Błońskim nie przestaje być głośno. Influencer miał udawać, że jest na Tinderze i tak jak w znanej aplikacji randkowej przesuwać potencjalne kandydatki w prawo lub w lewo. Gdy na ekranie pojawiła się Fagata, a Crusher ją odrzucił, wywiązała się duża afera. Teraz youtuber znowu jest na językach.

Roxie Węgiel odpowiada Błońskiemu

Jedną z celebrytek, które autor Eluwiny miał wybrać, była piosenkarka Roksana Węgiel. Internetowy gwiazdor przesunął ją w prawo, ale opowiedział przy tym historię, która zaciekawiła widzów. Influencer stwierdził, że miał kontakt z wokalistką. Pisali, do momentu, aż konto Kacpra zostało zablokowane. Obwinia o to partnera Węgiel.

Kiedyś coś do niej pisałem, ale zostałem zablokowany. Ale to przez jej chłopaka, bo wcześniej odpisywała – powiedział.

Okazuje się jednak, że z perspektywy młodej celebrytki ta sytuacja wyglądała inaczej. Zapytana o to w rozmowie z dziennikarką serwisu Świat Gwiazd, opowiedziała swoją wersję wydarzeń.

Była taka sytuacja, w której faktycznie Kacper Błoński napisał do mnie, bo chciał wbić na mój koncert. No więc odpisałam mu, że pewnie, zapraszam. I na tym polega nasza konwersacja, a on przedstawił to w tym tiktoku tak, jakbyśmy nie wiadomo po prostu, jak pisali, ale nie będę już wchodzić w szczegóły. Na tym polegała ta konwersacja, a wiem, że on tam sobie jakiś inny scenariusz wykreował – wyjaśniła Roksana Węgiel.

Artystka, która już planuje ślub ze swoim narzeczonym, nie odniosła się jednak do fragmentu o zablokowaniu Crushera. Stwierdziła, że lepiej już ten temat zostawić.

@pantofelek.pl „Inny scenariusz sobie wykreował” 🤨 #pantofelekpl #kacperblonsky #roxiewegiel ♬ dźwięk oryginalny – Pantofelek.pl
@swiatgwiazd.pl Dlaczego Roxie Węgiel zablokowała Błońskiego? #roxiewegiel #kacperblonsky #światgwiazd ♬ oryginalny dźwięk – Świat Gwiazd – Świat Gwiazd
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Sophia Loren - fot. Prończyk/AKPA

Sophia Loren miała wypadek! 89-latka trafiła do szpitala i przeszła operację. Niepokojące wieści: „panuje OSTROŻNY optymizm”

Katarzyna Dowbor, Elżbieta Romanowska, Marta Kołdej, Wiesław Nowobilski - fot. Gałązka/AKPA

„Nasz nowy dom” w opałach. Po zwolnieniu Katarzyny Dowbor oglądalność drastycznie spada! Widzowie nie pochwalają zmiany