w

Caroline Derpienski po publikacji drugiego wywiadu ze Stanowskim apeluje o pomoc. Zaalarmowała policję. „ZASTRASZA MNIE”

Krzysztof Stanowski, Caroline Derpienski - fot. YouTube @KanalZero
Krzysztof Stanowski, Caroline Derpienski - fot. YouTube @KanalZero

Caroline Derpienski stała się bohaterką obszernego materiału Krzysztofa Stanowskiego, w którym odsłonił kulisy jej życia prywatnego. Po dwugodzinnym wideo, w którym pozytywnie ocenił jej osobę, dodał drugi wywiad, w którym niespodziewanie zarzucił jej, że kłamie. Celebrytka wydała oświadczenie przerażona tą sytuacją.

Krzysztof Stanowski to bezkompromisowy dziennikarz, który w swojej karierze uczestniczył w kilku głośnych aferach. Najpierw skutecznie zablokował galę federacji Marcina Najmana, do której ten powołał na włodarza Słowika, gangstera, który był jednym z przywódców gangu pruszkowskiego. Później wziął na tapet Natalię Janoszek i przedstawił rzekome dowody na to, że zmyśliła swoją karierę, a media podłapały wątek i zrobiły z niej gwiazdę, nie sprawdzając, czy faktycznie jest tak znana w Bollywood jak twierdzi.

Kilka tygodni temu Stano ruszył z nowym projektem zawodowym – Kanałem Zero i to właśnie tam opublikował dwugodzinny materiał z wizyty u Caroline Derpienski. Skupił się głównie na jej partnerze, lecz ogólnie można było odnieść wrażenie, że ma o niej dobre zdanie. Nikt nie spodziewał się, że po dwóch dniach zmieni front i nagle zarzuci jej, że jednak nie jest prawdomówna.

Powiedziałam tam, że generalnie Karolina jest osobą prawdomówną. No tu się zagalopowałem i to zdecydowanie się zagalopowałem, ale miałem na myśli to, jaka ona jest, gdy wychodzi ze swojej roli, gdy przestaje udawać kogoś, kim nie jest. Gdy normalnie usiądzie naprzeciwko ciebie i zaczyna mówić, jak Karolina z Białegostoku, a nie jak Caroline Derpienski. Bo jeśli mówimy o Caroline Derpienski, to oczywiście wszystko jest jednym wielkim stekiem kłamstw

– mówił na wstępie materiału zatytułowanego: Bonus z Miami: Niepublikowany wywiad z Caroline Derpienski.

Stanowski opublikował film o Caroline Derpienski. Prześwietlił przeszłość jej partnera i zdradził, jaka różnica wieku dzieli ich naprawdę. „Czy nie jest to trochę creepy?”

Celebrytka postanowiła wydać oświadczenie, a jego treść budzi niepokój. Dlaczego?

Caroline Derpienski komentuje drugi wywiad z Krzysztofem Stanowskim

Derpienski po publikacji wspomnianego wywiadu, wydała oświadczenie, w którym zarzuciła Krzysztofowi niekonsekwencję i manipulację. Zauważyła, że ton obu produkcji mocno ze sobą kontrastuje. Wytknęła mu również, że najczęściej bohaterkami jego filmów są kobiety. Na YouTube opublikowała film, w którym zarzuciła mu rzekome powiązania z bułgarską mafią, a we wpisach na Instagramie kolaborację z przedstawicielami PiS-u, co z pewnością ma związek z jego niedawnymi wywiadami z Andrzejem Dudą czy Przemysławem Czarnkiem.

Zauważcie, że w pierwszym materiale sprzed dwóch dni zrobił ze mnie biedną dziewczynkę pokrzywdzoną przez „złe potwory”. Mówił, że nie jestem kłamczuchą i widzi przede mną karierę. Nagle po dwóch dniach (kiedy ktoś mu kasę zapewne posmarował) zwyzywał mnie od kłamczuch i oskarżył o brak kariery, to jest piękne

– napisała.

Caroline niespodziewanie wyznała, że Krzysztof Stanowski ją zastrasza, a w jej ocenie nawet grozi śmiercią. Wskazywać na to miałyby jego ostatnie publikacji na platformie X (dawniej Twitter).

Stanowski zastrasza mnie. Straszy mnie śmiercią. Jestem przerażona planami zabójstwa mojej osoby przez Stanowskiego. Prosiłabym o pomoc. Wstawił jedno po drugim:

  1. o jego mafii nabija się, wstawiając jakichś chłopaczków randomowych (widać, że zabolała go prawda, co wiem)
  2. moje oświadczenie zreepostował
  3. zreepostował artykuł o tragicznej śmierci młodej dziewczyny.

Wszystkie te 3 rzeczy od razu po sobie

– tłumaczyła.

Poniżej możecie obejrzeć wideo udostępnione przez Caroline na YouTube, w którym poinformowała, że zgłosiła sprawę na policję oraz zobaczyć, co jeszcze pisała na Instagramie.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Kuba Wojewódzki, Janusz Palikot - fot. Gałązka, Piętka Mieszko/AKPA

Janusz Palikot w swojej książce rozpisał się o ORIENTACJI Kuby Wojewódzkiego i jego skąpstwie. „Czy jest gejem?”

Tomasz Komenda NIE ŻYJE. Niewinnie skazany mężczyzna odszedł w wieku 46 lat