w

Caroline Derpienski szczerze o Janoszek. Co myśli o aferze z aktorką? „Stanowski wykonał dla niej kawał dobrej roboty”

Caroline Derpienski - fot. Instagram @carolinederpienski
Caroline Derpienski - fot. Instagram @carolinederpienski

Caroline Derpienski jest znaną influencerką i modelką. Celebrytka jest bardzo aktywna w mediach i choć większość czasu spędza za granicą to śledzi też polski świat show-biznesu. Postanowiła powiedzieć, co myśli o karierze Janoszek w związku z głośną aferą aktorki.

Caroline Derpienski jest modelką o mieszanych korzeniach. Jej mama jest Polką, zaś ojciec Amerykaninem. Ona sama robi karierę za oceanem na wybiegach i okładkach czasopism. Gwiazda znana jest z ciętego języka i pewności siebie. Chętnie mówi, co myśli o kolegach i koleżankach ze świata show-biznesu.

Tym razem postanowiła się odnieść do głośnego konfliktu pomiędzy Natalią Janoszek i Krzysztofem Stanowskim. Jednak ma inne zdanie na ten temat, niż większość osób, choć są i ci, którzy stają w obronie aktorki.

Caroline Derpienski ocenia karierę Janoszek

Modelka nie boi się mówić głośno, co myśli o innych znanych osobach. Niedawno wdała się w spór z Katarzyną Nosowską, a teraz postanowiła powiedzieć, co myśli o ostatniej aferze w polskim show-biznesie. W przeciwieństwie do Janoszek, gwiazda zapewnia, że nie musi bać się o swoją karierę. Według niej jest najpopularniejszą Polką za granicą.

Ja ze swojej kariery jestem zadowolona, ponieważ moja kariera opiera się na działaniach w Stanach Zjednoczonych. […] Wszystkie swoje marzenia osiągnęłam: czerwone dywany, pokazy mody. Ja mam ogromne portfolio, więc nie mam się czego obawiać. Mam największą karierę za Oceanem ze wszystkich Polek dotychczas — powiedziała Caroline dla Pudelka.

Modelka może podobno pochwalić się bogatym portfolio swoich dokonań i sukcesów. Co mówi natomiast o karierze koleżanki z branży?

Dzięki Stanowskiemu stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych obecnie Polek. Co prawda teraz to jest negatywna popularność, ale osiągnęła taki poziom popularności, na którym przez lata będzie dalej mogła budować swoją karierę. Moim zdaniem Natalia się „przebranżowi”, a Stanowski wykonał dla niej kawał dobrej roboty.

Gwiazda uważa, że aktorka wcale nie jest jeszcze skończona w branży. Po prostu teraz zajmie się najpewniej czymś nieco innym, ale zdecydowanie dzięki aferze z dziennikarzem zdobyła ogromną popularność i rozpoznawalność. Ta może jej pomóc w dalszej karierze, mimo tego, że na chwilę obecną wiąże się z hejtem i negatywnym odbiorem.

Myślicie, że Derpienski ma rację?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Bella Hadid - fot. Instagram @bellahadid

Modelka Bella Hadid opowiedziała otwarcie o swojej chorobie. „Prawie 15 lat niewidzialnego cierpienia”(ZDJĘCIA)

Barbara Kurdej-Szatan fot. Instagram @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan wciąż boryka się z konsekwencjami wpisu o Straży Granicznej. „Niestety tak to wygląda”