w

Modelka Bella Hadid opowiedziała otwarcie o swojej chorobie. „Prawie 15 lat niewidzialnego cierpienia”(ZDJĘCIA)

Bella Hadid - fot. Instagram @bellahadid
Bella Hadid - fot. Instagram @bellahadid

Od pewnego czasu Bella Hadid coraz rzadziej pojawiała się na wybiegach i imprezach branżowych. Modelka ujawniła, co było tego powodem. Opublikowała dokumentację medyczną.

Bella Hadid to jedna z najpopularniejszych modelek na świecie. Chodziła w pokazach najbardziej prestiżowych marek i pozowała w sesjach zdjęciowych do szanowanych magazynów modowych. Jest znana ze swojej pracowitości i stale odnosi sukcesy w branży. Kariera modelki rozwinęła się równie szybko co jej siostry, Gigi Hadid, która pracuje w tej samej branży. Fani uwielbiają ten duet.

Bella Hadid cierpi na boreliozę

W niedzielę 26-latka udostępniła na Instagramie post, który zawierał zdjęcia dokumentacji medycznej i opis jej doświadczeń związanych z chorobą.

Mała ja, która cierpiała, byłaby dumna z dorosłej mnie, że się nie poddałam. – pisze modelka

Na jednym ze zdjęć widać dokumenty z lutego 2014 roku, które szczegółowo opisują zmagania celebrytki z dziesiątkami problemów zdrowotnych, w tym ze zmęczeniem, zaburzeniami uwagi, zaburzeniami pamięci, depresją, zaburzeniami snu, bólami głowy, zaburzeniami równowagi, koszmarami sennymi, osłabieniem mięśni, bólem w klatce piersiowej i kołataniem serca. W podsumowaniu wizyty odnotowano, że Hadid, wówczas 17-letnia, cały czas źle się czuje.

Inny dokument wskazuje na to, że w 2014 roku w organizmie modelki wykryto wiele rodzajów bakterii przenoszonych przez pasożyty takie jak borelia, która powoduje boreliozę. Gwiazda wybiegu została przebadana pod kątem boreliozy i innych chorób przenoszonych przez kleszcze.

Życie w tym stanie, pogarszającym się z czasem, i pracą, próbując dać powód do dumy mojej rodzinie i ludziom, którzy mnie wspierają, odbiło się na mnie w sposób, którego tak naprawdę nie potrafię wyjaśnić. Bycie tak smutnym i chorym z największymi błogosławieństwami, przywilejami, szansami i miłością wokół mnie było prawdopodobnie najbardziej zagmatwaną rzeczą w historii. – wyznaje celebrytka.

Hadid już wcześniej dzieliła się z fanami swoimi doświadczeniami związanymi z boreliozą. Mówiła, że choroba ma tendencję do zaostrzania się i atakowania wrażliwych części ciała, takich jak zęby, szczęka, jelita, mózg, kręgosłup, kości i cały układ nerwowy.

Modelka podsumowała swój post, dziękując swojemu zespołowi, firmom, które zatrudniły ją podczas choroby, swoim bliskim, lekarzowi i pielęgniarkom.

Wszechświat działa w najbardziej bolesny i piękny sposób, ale muszę powiedzieć, że jeśli walczysz – będzie lepiej. Obiecuję” – głosi oświadczenie.

@babybella777

Tooth update! There was a low-grade infection underneath the tooth, NEXT to the tooth I thought was suffering(she’s good) which is the one I got a root canal on a year ago. It continued to spread down,causing a low grade infection in my jaw. I have felt in my heart for months that I needed this tooth out, to heal the rest, and if not, it was going to take me out!Please listen to your bodies my friends please!!! This made my Lyme flare up, which means the Lyme is attacking the places that are suffering ie tooth, jaw, gut, brain, spine, bones, etc oh and the entire nervous system💕 Any minor trauma to the body whether it’s physically or mentally can cause Lyme to flare up. My jaw has been so inflamed, and would flare up/inflame randomly when I was/am overly stressed or over working. Lyme flare ups happen all the time, so that doesn’t worry me, it’s more-so the jaw situation and how radiating the pain is especially with the Lyme. Some days okay! and some days are difficult. but when my jaw/nerves started to hurt on an aggressive level; it just went 0-100. And now we’re here! I am ok though!! i feel better when I’m riding! (And after starting the 2 rounds of anti-biotics) (that in itself is a wild ride) I think my horses just really take my mind off the pain. This is the reason i stopped riding 10 years ago, and i wasn’t going to let it get to me at my first show back🤭anyways , moral of the story , I’m getting this tooth extracted tomorrow! Going to heal that infection! Ive never been so excited go to the dentist..thank you for checking in on me I see you all!! wish me luck!!!

♬ PRETTY BOY FLOW – STURDYYOUNGIN
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Guillermo Söhnlein fot. Madelgarius (Wikimedia Commons) & Instagram @gsohnlein

Titan to przeszłość. Współzałożyciel OceanGate planuje wysłać ludzi na… Wenus! „Myślę, że jest to wykonalne”

Caroline Derpienski - fot. Instagram @carolinederpienski

Caroline Derpienski szczerze o Janoszek. Co myśli o aferze z aktorką? „Stanowski wykonał dla niej kawał dobrej roboty”