w

Krzysztof Stanowski naruszył zakaz sądowy? Opublikował 3-godzinny film o Natalii Janoszek

Krzysztof Stanowski, Natalia Janoszek - fot. Instagram @krzysztof.stanowski @nataliajanoszek
Krzysztof Stanowski, Natalia Janoszek - fot. Instagram @krzysztof.stanowski @nataliajanoszek

Stanowski wyraził wątpliwości co do popularności Natalii Janoszek w Bollywood. Pomimo zakazu sądowego, dziennikarz nie przestał badać kariery aktorki. Opublikował długo wyczekiwany materiał na Youtube. Czego się dowiedział?

Krzysztof Stanowski to popularny polski dziennikarz i współwłaściciel Kanału Sportowego. Widzowie uwielbiają jego gotowość do wchodzenia w konfrontacje. Ma za sobą już kilka głośnych konfliktów, między innymi z Marcinem Najmanem. Od jakiegoś czasu postanowił przyjrzeć się karierze Polki, której kariera wzbudziła jego podejrzliwość.

Natalia Janoszek weszła do polskiego show-biznesu jako gwiazda Bollywood. Wystąpiła w Twoja Twarz Brzmi Znajomo i w Tańcu z Gwiazdami, a nawet wydała książkę Za kulisami Bollywood. Jej medialny wizerunek nie miał wad, aż do momentu, gdy zainteresował się nią dziennikarz Kanału Sportowego.

W jednym z odcinków youtubowych Stanowski podważył osiągnięcia aktorki, przedstawiając szereg dowodów na poparcie swoich słów. Stwierdził, że 33-latka sfałszowała swój sukces. Kiedy Janoszek upierała się, że jest znana w Indiach, dziennikarz zdecydował się tam pojechać i popytać przechodniów na ulicach, czy kojarzą tę znaną osobistość.

Aktorka zdecydowała się wtedy na ruch, który zawsze spotyka się z negatywną opinią wśród internautów; pozwała prowadzącego Kanału Sportowego. Na celebrytkę spadła wtedy fala krytyki. Cała sytuacja wyglądała jak próba zamknięcia ust środowisku dziennikarzy, więc większość osób śledzących dramę stanęła po stronie Stanowskiego. On sam opublikował pismo na Instagramie i sprzeciwił się cenzurze.

3-godzinny film Stanowskiego o Natalii Janoszek

Na finał konfliktu w sali sądowej nie trzeba było długo czekać. W połowie czerwca Sąd Okręgowy w Warszawie zakazał spółce Kanał Sportowy publikowania informacji na temat aktorki w zakresie:

  1. zmyślenia przez nią kariery zawodowej;
  2. zmyślenia przez nią jej życia;
  3. oszukania przez nią opinii publicznej w sprawach związanych z jej karierą zawodową lub życiem;
  4. nieuczciwego zdobycia popularności w mediach;
  5. posiadania przez nią nieprawdziwych followersów na Instagramie;
  6. przedstawienia przez nią w mediach swojego nieprawdziwego życiorysu;
  7. bezpodstawnego wykreowania się przez powódkę na gwiazdę bollywoodzkiego kina

Zakaz sądowy dotyczy publikacji na wszystkich platformach społecznościowych Stanowskiego. On jednak najwyraźniej nie przestraszył się tą decyzją. Wręcz przeciwnie, postanowił wypuścić odcinek Dziennikarskiego Zera, w którym analizuje pismo ze śmiechem.

41-latek obiecał, że nie da sobie zakneblować ust i w piątkowym wydaniu programu na Kanale Sportowym ogłosił nadchodzący film dokumentalny o działalności rzekomej gwiazdy Bollywood. Internauci byli w szoku, gdy się dowiedzieli, że materiał ma trwać prawie trzy godziny!

Chciałbym, żeby ten film był pierwszym naruszeniem postanowienia sądu. Każde kolejne to większa kara – mówił w programie.

Film miał trafić na platformę Youtube o godzinie 11:00, ale pojawiły się problemy techniczne ze względu na długość materiału. Fani z niecierpliwością wyczekiwali na premierę, aż w końcu o godzinie 18:00, wideo zatytułowane BOLLYWODZKIE ZERO: NATALIA JANOSZEK. THE END pojawiło się na kanale. Na miniaturce widnieje rzucające się w oczy hasło NataLIE.

Dziennikarz na samym początku zapowiada, że szanuje sąd, więc nie zamierza robić żadnych prawnych uników. Postanowił nagrać materiał i później ponieść konsekwencje, jeśli będzie taka konieczność.

Celebrytka na razie nie komentuje filmu, w którym ma główną rolę. Wstawia zdjęcia na Instagrama z Wietnamu i nie odnosi się do sprawy.

Czy pozycja Natalii Janoszek w show-biznesie jest zagrożona?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Małgorzata Rozenek - fot. screenshot Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek już nie musi martwić się o karierę. Dostała nową pracę! TO teraz będzie robić

Natalia Janoszek, Krzysztof Stanowski - fot. Instagram @nataliajanoszek, screenshot @Kanal_Sportowy

Krzysztof Stanowski nie odpuszcza Janoszek. Mówi o kupowaniu okładki magazynu. „Wszystko było opłacone”