w

Krzysztof Stanowski o konflikcie z Natalią Janoszek. Czy jest w stanie odpuścić? „Jestem gotowy na ugodę”

Natalia Janoszek, Krzysztof Stanowski - fot. Instagram @nataliajanoszek, screenshot Youtube @Kanal_Sportowy
Natalia Janoszek, Krzysztof Stanowski - fot. Instagram @nataliajanoszek, screenshot Youtube @Kanal_Sportowy

Krzysztof Stanowski stał się prawdziwą gwiazdą za sprawą konfliktu z Natalią Janoszek. Jakiś czas temu dziennikarz oskarżył ją o zmyślenie kariery. Sprawa ciągnie się od miesięcy, a on nie odpuszcza i odkrywa kolejne kłamstewka aktorki. Czy i kiedy będzie w stanie odpuścić?

Krzysztof Stanowski jest znanym dziennikarzem. W ostatnim czasie zyskał rozpoznawalność głównie dzięki głośnemu konfliktowi z aktorką Natalią Janoszek. To ją oskarżył o zmyślenie swojej kariery w Bollywood. Za cel wziął sobie udowodnienie, że ma rację i gwiazda kłamała przez wiele lat, zyskując w ten sposób sławę. Poleciał nawet do Indii, by sprawdzić fakty osobiście.

Na tym jednak dziennikarz nie zakończył swojej krucjaty przeciwko aktorce, ponieważ wydał kilkugodzinny film odsłaniający prawdę o jej karierze. Fani zaczęli już mieć dość konfliktu pomiędzy tą dwójką i martwili się o prowadzącego Dziennikarskiego Zera.

Krzysztof Stanowski odpuści Janoszek?

Sprawą Natalii Janoszek żyły w ostatnim czasie wszystkie media. Prezenter Dziennikarskiego Zera, co chwila dostarczał nowych dowodów na przewinienia aktorki. Fani zaczęli go krytykować i martwić się, czy nie przerodziło się to już w obsesję. Jednak dziennikarz zapewniał, że jest zupełnie inaczej. Okazuje się, że jest gotowy zakopać topór wojenny.

Jestem gotowy na ugodę. Jeśli Natalia Janoszek przyzna, że nie jest żadną gwiazdą Bollywood, robiła wszystkich w konia i powie, że fajnie się bawiła, a media i dziennikarze to idioci. Na taką ugodę jestem gotowy — powiedział w rozmowie z Jastrząb Post.

Stanowski przyznał, że mógłby iść na ugodę z gwiazdą, ale postawił jeden warunek. Musiałaby ona przyznać się, że bawiła się mediami i kłamała. Dotychczas aktorka nie przyznała się do żadnej winy, a wręcz przeciwnie dalej twierdziła, że mówiła prawdę.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Michał Malinowski - fot. Instagram @michal_malinowski_official

Michał Malinowski był gwiazdą polskich seriali. Porzucił karierę aktorską dla TEGO. „Wierzę w to, że nie ma wolności bez ryzyka”

Katarzyna Tusk, Maria i Liliana - fot. Instagram @makelifeeasier_pl

Kasia Tusk pochwaliła się czasem z rodziną. Dziadek spędził dzień z wnuczkami! Jak one wyrosły!