w

SuperSuper DramatDramat

Maciej Dowbor wyjawił, że już od dawna znał prawdę o Natalii Janoszek. „Dostałem cynk… to jest bardzo nie okej”

Maciej Dowbor i Natalia Janoszek fot. AKPA/Gałązka & Instagram @nataliajanoszek
Maciej Dowbor i Natalia Janoszek fot. AKPA/Gałązka & Instagram @nataliajanoszek

W ostatnim wywiadzie Maciej Dowbor zdradził, że znał prawdę o „karierze” Natalii Janoszek już podczas pierwszych nagrań do programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Prowadzący wyjawił, skąd miał takie informacje, a także stwierdził, iż Janoszek powinna podziękować Stanowskiemu.

Maciej Dowbor podzielił się właśnie ciekawymi informacjami na temat Natalii Janoszek. Dziennikarz miał okazję poznać „gwiazdę Bollywood” jeszcze przed publikacją pierwszych filmów Krzysztofa Stanowskiego, kiedy to przeprowadzał rozmowy przed metamorfozami z uczestnikami 18. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

To właśnie wówczas w „TTBZ” udział brała Natalia Janoszek, przedstawiana jako „polska aktorka, która odniosła sukces w Bollywood”. Choć „gwiazda” doszła aż do finału, teraz okazuje się, że Dowbor od początku miał podejrzenia względem Natalii.

Maciej Dowbor znał prawdę o Natalii Janoszek

W ostatnim wywiadzie dla „Świata Gwiazd” Dowbor zdradził, że jeszcze przed filmami Stanowskiego przypuszczał, że kariera Janoszek została spreparowana. Jego uwagę miały zwrócić między innymi jej media społecznościowe.

Ja o tym wiedziałem już od jakiegoś czasu, tak jak i o Instagramie, o którym, można powiedzieć, że co nieco wiem, jak działa. Czy to jest okej, co robi Natalia Janoszek? Nie, to jest bardzo nie okej. I ja o tym od początku wiedziałem i od początku wyrażałem swoje zdanie na ten temat […] Nie przepadam za ściemnionymi karierami, ściemnionymi historiami, opowiadaniem bajek na swój temat. Sam nigdy tego nie robiłem – wyznał.

Maciej przyznał, że nie odkrył mistyfikacji samodzielnie, a otrzymał informację od pewnej osoby, która go ostrzegła. W związku z tym Dowbor starał się nie kierować tematu rozmowy w stronę kariery Janoszek w Bollywood.

Nie to, żebym był jakimś super śledczym. Dostałem też po prostu cynk od kogoś, kto wiedział, że mamy takiego uczestnika, dlatego nigdy w żadnej z moich rozmów, co można sprawdzić, nie podbijałem tych kwestii związanych z karierą, skupiałem się tylko i wyłącznie na programie – dodał w wywiadzie dla „Świata Gwiazd”.

W rozmowie z dziennikarką „Przeambitnych” Dowbor stwierdził natomiast, że Natalia powinna podziękować Stanowskiemu za poświęcenie jej tak dużej uwagi. Wszystko dlatego, że w wyniku głośnych filmików w końcu stała się rzeczywiście znana.

Kiedy ta afera wyszła w pierwszej fazie powiedziałem, że na jej miejscu zrobiłbym post z podziękowaniami dla Krzysztofa Stanowskiego, bo jemu udało się zrobić to, na co ona pracowała tyle lat: „Wszyscy słyszeli o Natalii Janoszek” […] Znam dużo osób, które mają parcie na szkło, ale jest jeszcze coś takiego jak granica bezczelności  – podkreślił.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Maria Prokop - fot. Instagram @mariaprokop_yoga

Żona Marcina Prokopa chwali się wygimnastykowanym ciałem w bikini. Fani są pod wrażeniem tego, co potrafi Maria Prażuch-Prokop (WIDEO)

Wojciech Kurowski, Julia Kuśmierek - fot. Youtube @Wojtek&Julia

Ojczym Andziaks rozstał się ze swoją o 46 lat młodszą partnerką