w

Ojczym Andziaks rozstał się ze swoją o 46 lat młodszą partnerką

Wojciech Kurowski, Julia Kuśmierek - fot. Youtube @Wojtek&Julia
Wojciech Kurowski, Julia Kuśmierek - fot. Youtube @Wojtek&Julia

Wojciech Kurowski i Julia Kuśmierek bardzo długo zmagali się z negatywnymi komentarzami ze względu na różnice wieku. Teraz ogłosili rozstanie. Co się stało?

Wojciech Kurowski to ojczym jednej z topowych polskich influencerek Andziaks. Internetowa celebrytka pokazuje dużo swojego prywatnego życia, dlatego osoby z jej bliskiego otoczenia są doskonale znane obserwatorom. Ojczymowi youtuberki również zdarzało się pojawiać w słynnych vlogach Angeliki. Chociaż internauci znali go jako biznesmena, on również z czasem postanowił zająć się nagrywaniem filmików na kanale Wojtek&Julia, który prowadził wspólnie ze swoją partnerką, 46 lat młodszą Julią Kuśmierek.

Ojczym Andziaks Wojciech Kurowski rozstał się z partnerką

Para od samego początku zmagała się z negatywnymi komentarzami. Internauci byli wrogo nastawieniu do faktu, że wybranka serca mężczyzny jest o kilka lat młodsza od Andziaks. Oni jednak starali się nie reagować na krytykę i docinki. Wielokrotnie mówili, że byli przygotowani na taką reakcję, ale zapewniali, że są ze sobą szczęśliwi.

Jeszcze do niedawna na ich wspólnym kanale pojawiały się vlogi z ich udziałem, dlatego 21-latka zadziwiła obserwatorów, gdy w sobotę opublikowała na swoim Instagramie oświadczenie o rozstaniu.

Nasza relacja z Wojtkiem była publiczna, dlatego z szacunku do Was i naszych odbiorców na kanale, chciałabym Was powiadomić o naszym rozstaniu. Była to moja decyzja natomiast pozostajemy z Wojtkiem w dobrych stosunkach. Życzymy sobie jak najlepiej i w tej kwestii się nic nie zmieni – pisze influencerka.

Powód rozstania jest nieznany, ale Kuśmierek twierdzi, że to ona zdecydowała zakończyć tę relację. Wojciech Kurowski na razie nie skomentował sprawy.

Źródło: Youtube: Wojtek&Julia
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Maciej Dowbor i Natalia Janoszek fot. AKPA/Gałązka & Instagram @nataliajanoszek

Maciej Dowbor wyjawił, że już od dawna znał prawdę o Natalii Janoszek. „Dostałem cynk… to jest bardzo nie okej”

Magdalena Pyznar fot. Instagram @magda.pyznar

Magda Pyznar zaręczyła się! Celebrytka powiedziała „tak” w BARDZO nietypowym miejscu. „Moje marzenie zostało spełnione”