w

Magda Pyznar zaręczyła się! Celebrytka powiedziała „tak” w BARDZO nietypowym miejscu. „Moje marzenie zostało spełnione”

Magdalena Pyznar fot. Instagram @magda.pyznar
Magdalena Pyznar fot. Instagram @magda.pyznar

Magdalena Pyznar przekazała radosną nowinę za pośrednictwem Instagrama i oświadczyła, że spełniło się jej marzenie – jest już zaręczona. Celebrytka nie ukrywa, że do oświadczyn doszło w bardzo niecodziennym miejscu.

Magda Pyznar zyskała popularność jako jedna z uczestniczek kontrowersyjnego reality show „Warsaw Shore”. Pochodząca z Knurowa celebrytka słynęła z tego, że uwielbiała imprezować, i w jednym z wywiadów zdradziła, że do wzięcia udziału w programie namówiły ją jej przyjaciółki.

Po udziale w reality show Pyznar skupiła się na budowaniu kariery w social mediach, gdzie na samym Instagramie może pochwalić się obecnie ponad 230 tys. obserwujących. Magda znacznie zmieniła styl życia i w ostatnim czasie podbija księgarnie – ukazały się już trzy powieści sensacyjne jej autorstwa.

Celebrytka wiedzie życie w Hiszpanii, a w 2019 roku doczekała się narodzin córki, Zuzanny, która jest owocem relacji z tajemniczym partnerem. Pyznar samotnie wychowuje Zuzię, ponieważ jej ukochany trafił do zakładu karnego zaledwie kilka dni po narodzinach dziewczynki.

Mam do niego duże zaufanie, bardzo go kocham, on też bardzo mi pomógł w życiu. Wyciągnął mnie z takiego najgorszego chyba momentu w moim życiu, takiego imprezowego, gdzie też wydawało mi się, że zawsze w tym będę. On znalazł we mnie tę taką Magdę, którą kiedyś wszyscy lubili, która była pogodna, która miała ogromne plany i wyciągnął ze mnie to, co najlepsze. Wiem, że każdemu się może powinąć noga i każdy powinien dostać szansę – Magda opisywała partnera w jednym z wywiadów.

Magda Pyznar zaręczyła się w więzieniu

Po miesiącu ojciec Zuzi wyszedł za kaucją, lecz po pewnym czasie musiał wrócić do więzienia, gdzie obecnie nadal się znajduje. Celebrytka często odwiedza ukochanego i podkreśla, że nigdy w niego nie zwątpiła i każdy może popełnić w życiu błędy.

Pyznar wierzy, że ich koszmar wreszcie się skończy i wspólnie z ukochanym będą mogli realizować marzenia. Magda właśnie pochwaliła się fanom, że się zaręczyła. 32-latka pochwaliła się zdjęciem zrobionym przed murami więzienia, na którym zaprezentowała pierścionek i okazały bukiet kwiatów.

Powiedziałam „tak”!!! Zawsze mówiłam, że chcę to zrobić inaczej niż wszyscy i dziś moje marzenie zostało spełnione i to w najbardziej zwariowanym miejscu! Nie ma piękniejszego i bardziej dojrzałego uczucia niż to, które nas połączyło. Kocham go i jestem szczęśliwa!!! – napisała na Instagramie.

Pod postem Magdy natychmiast pojawiły się gratulacje od jej przyjaciół i fanów.

Gratulacje, prawdziwa miłość przetrwa wszystko ;

Miejsce to sprawa drugorzędna. Najważniejsze jest pokrewieństwo dusz ;

Gratulacje ogromne Madzia, bądź szczęśliwa – czytamy.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Wojciech Kurowski, Julia Kuśmierek - fot. Youtube @Wojtek&Julia

Ojczym Andziaks rozstał się ze swoją o 46 lat młodszą partnerką

Liroy - fot. Instagram @liroy_marzec

Liroy ma nową partnerkę. Pokazał ukochaną w mediach społecznościowych