w

(TYLKO U NAS) Magda Pyznar zaręczyła się w zakładzie karnym. Zdradziła ślubne plany: „myślałam, żeby cywilny zrobić w więzieniu” (WIDEO)

Magda Pyznar - fot. Instagram @magda.pyznar

W życiu Magdy Pyznar znanej widzom z programu Warsaw Shore w ostatnim czasie wiele się zmieniło. Partner, który obecnie przebywa w zakładzie karnym, poprosił ją o rękę! Zdradziła nam, jak będzie wyglądał jej ślub. Odejdą od tradycji?

Magda Pyznar na szklanym ekranie debiutowała za sprawą kontrowersyjnego programu Warsaw Shore. Z racji swojego zamiłowania do imprez, świetnie odnalazła się w towarzystwie rozrywkowej Ekipy z Warszawy. Na udział w castingu namówiły ją koleżanki, choć zawsze marzyła o tym, by zaistnieć w świecie show-biznesu.

Do tego przedsięwzięcia namówiły mnie moje dwie przyjaciółki, z którymi mieszkałam w Warszawie. Dzień, w którym dowiedziałam się, że spośród setki, jak nie tysięcy zgłoszeń, wybrano akurat mnie, był naprawdę jednym z fajniejszych w moim życiu — mówiła w wywiadzie dla portalu gliwice.naszemiasto.pl.

Mimo świetnej zabawy długo nie zagrzała miejsca w programie, ale to nie przekreśliło jej szans na wielką karierę. Zaczęła prężnie działać na Instagramie, gdzie obecnie obserwuje ją ponad 230 tysięcy osób. W międzyczasie rozwijała swoje biznesy, przygotowywała e-booki ze zdrowymi przepisami oraz została pisarką. W ostatnich miesiącach na rynku wydawniczym ukazała się napisana przez nią trylogia, która jest bestsellerem.

Magda Pyznar o zaręczynach w więzieniu i ślubnych planach

Magda realizuje się nie tylko jako autorka poczytnych książek, ale też mama 4-letniej Zuzi. Dziewczynka jest całym jej światem, ale do niedawna wszyscy zastanawiali się, co dzieje się z jej tatą. Pyznar zdecydowała się przerwać milczenie i w głośnym wywiadzie zdradziła, że mężczyzna przebywa w zakładzie karnym.

Fakt, że jej partner trafił za kratki, nie wpłynął negatywnie na ich relacje, a wręcz przeciwnie. Na początku sierpnia influencerka poinformowała, że się zaręczyli. Choć pierścionek musiała wybrać sama, chwila i tak była doniosła, tym bardziej że po zakończeniu widzenia przyjaciółka wręczyła jej bukiet kwiatów od ukochanego. Podczas rozmowy z naszą reporterką powiedziała, że bardzo cieszy się z tego, że partner poprosił ją o rękę w takim miejscu:

[…] Bardzo się cieszę, że zaręczyłam się w więzieniu, dlatego że będę o tym zawsze pamiętała. Choćby nie wiem co.

Zapytana o ślubne plany, zdradziła, że chciała zorganizować ceremonię w więzieniu.

Miałam takie myśli, żeby ślub cywilny zrobić w więzieniu, bo ja jestem taki wariat, że lubię takie dziwne rzeczy i moja mama jak to usłyszała, że w ogóle nie jest zdziwiona moim pomysłem, tak samo jak koleżanki. Natomiast teraz, jak już te zaręczyny były tam, to jednak wesele, ślub chciałabym zrobić poza murami więzienia. Żeby nie było, że wszystko w jednym miejscu, żeby nie było zbyt nudno.

Ostatecznie zmieniła koncepcję i już teraz zapowiada, że ślub na pewno odbędzie się w Hiszpanii, gdzie aktualnie mieszka. Wraz z narzeczonym planują urządzić huczną imprezę, na którą zaproszą najbliższych:

[…] Plan na wesele to jest Hiszpania, czyli w dalszym ciągu tak jak zawsze to mówiłam. Hiszpania, plaża. Wynajęty taki duży hiszpański dom, to są takie stare duże domy z wieloma sypialniami. Łóżka, materace, tak żeby się wszyscy pomieścili, bo to będzie taka biba, że każdy będzie chciał na niej być. Grill, basen i tyle.

Magda dodała, że w tej kwestii są bardzo zgodni i nawet nie myślą o organizacji tradycyjnego polskiego wesela:

Ja nie chcę żadnej sali, takich rzeczy. Totalnie nie nasze klimaty. Mamy takie luźne, wydaje mi się fajne spojrzenie, na świat, także każdy jak to słyszy, no to mówi, że nam tego życzy i czy będzie zaproszony.

Wyjaśniła również, że nie będzie to ślub kościelny, ponieważ jej partner w przeszłości był żonaty.

Ślub kościelny odpada, bo mój partner jest po rozwodzie.

Cały wywiad możecie obejrzeć poniżej:

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Cher - fot. Youtube @kellyclarksonshow

Piosenkarka Cher i jej o 40 lat młodszy partner znowu są razem? Parę przyłapano na randce (FOTO)

Magdalena C. - fot. Youtube

Znana aktorka Magdalena C. usłyszała zarzut reklamowania alkoholu. „Sprzątamy internet z…”