w

Gwiazda „Warsaw Shore” wydała książkę! Magda Pyznar budziła kontrowersje i zatracała się na imprezach. Dziś pisze bestsellery

Magda Pyznar - fot. materiały prasowe, screenshot YouTube @MTVPolska
Magda Pyznar - fot. materiały prasowe, screenshot YouTube @MTVPolska

Magda Pyznar była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek Warsaw Shore. Kilka lat temu imprezowała z Wojtkiem Golą, Stiflerem, Trybsonem i Alanem Kwiecińskim, a widzowie byli pod wrażeniem tego, jak potrafi się odpalić w klubie. Tak jak oni zerwała z dawnym życiem i dziś jest wziętą pisarką. Ostatnio do sprzedaży trafiła jej najnowsza powieść.

Magda Pyznar niegdyś uwielbiała imprezować i marzyła o wielkiej sławie. Przepustką do świata show-biznesu okazał się program Warsaw Shore. Pochodząca z Knurowa brunetka, pilna uczennica ale i buntowniczka za namową koleżanek zgłosiła się na casting i przeszła do kolejnego etapu. Jak przyznała w jednym z wywiadów, w tamtym czasie była z tego powodu niezwykle szczęśliwa.

Do tego przedsięwzięcia namówiły mnie moje dwie przyjaciółki, z którymi mieszkałam w Warszawie. Dzień, w którym dowiedziałam się, że spośród setki, jak nie tysięcy zgłoszeń, wybrano akurat mnie, był naprawdę jednym z fajniejszych w moim życiu. Na tamtym etapie życia to było dla mnie super. Chciałam tego i to zrobiłam — wspominała w wywiadzie dla portalu gliwice.naszemiasto.pl.

Choć z pozoru wyglądała niewinnie, już na pierwszych imprezach zaczęła udowadniać, że wie co to dobra zabawa. Szybko dopasowała się do ekipy, podczas suto zakrapianych imprez w popularnych klubach bawiła się do białego rana i wdawała się w przelotne romanse. W krótkim czasie zdobyła grono wiernych fanów, którzy poczuli pewien zawód, gdy postanowiła odejść z Warsaw Shore. Jak potoczyły się jej losy?

Magda Pyznar z Warsaw Shore wydała książkę

Słynąca z kontrowersji Pyznar zatęskniła za normalnością i spokojem. Po opuszczeniu show skupiła się na swojej dawnej pasji — tańcu, a także zaczęła realizować się jako influencerka. W międzyczasie zainteresowała się zdrowym stylem życia, co skłoniło ją do napisania e-booka pt. Kuchnia Magdy, czyli jak szybko przygotować zdrowy posiłek. Założyła też markę ZuCare, która oferuje profesjonalne produkty do włosów wykonane w 98% ze składników naturalnych.

W końcu postanowiła się ustatkować. Weszła w nowy związek, którego owocem jest urodzona w 2019 roku Zuzia. Szukając swojego miejsca na ziemi, wyprowadziła się z rodziną do Hiszpanii, a dokładniej do Alicante. Tam też zaczęła realizować kolejne marzenia, a jednym z nich było napisanie własnej książki. Po premierze powieści sensacyjnej 60, która podbiła serca czytelników, zabrała się za tworzenie drugiego tomu. Ten także odniósł sukces, więc nie osiadając na laurach, zasiadła do pracy nad trzecią, finałową częścią serii. Jak podkreśla, ma ona dla niej szczególne znaczenie.

Książka ta zamyka nie tylko pewien rozdział jako powieść, ale również pewien rozdział w moim życiu. Zawsze będę miała do tej serii ogromny sentyment.

W najnowszej powieści Magda Pyznar nie tylko dała upust wenie twórczej, ale i pokazała, że świetnie balansuje na granicy dwóch gatunków literackich.

“Układ” to trzecia i zarazem ostatnia część serii “60”. Wątek miłosny w tej części
zszedł już całkowicie do minimum, a kryminalny wyskoczył hardkorowo w górę. Kto
mówi prawdę, a kto kłamie? Kto zrobi wszystko, by jego czyny nie wyszły na jaw? I
dlaczego główna bohaterka zniknęła? Dowiecie się po przeczytaniu ostatniej strony
powieści!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MAGDALENA PYZNAR (@magda.pyznar)

Oficjalną premierę Układu zaplanowano na 31 maja, ale już teraz można ją zamówić w przedsprzedaży na stronie wydawnictwa Znak lub w Empiku. Przeczytacie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Esmeralda Godlewska - fot. Instagram @esmeraldagodlewska_official

Esmeralda Godlewska jest W CIĄŻY! Celebrytka ogłosiła radosną nowinę we wzruszający sposób

Beata Kozidrak - fot. Instagram @beatakozidrak

Beata Kozidrak rozgadała się na temat partnera i ZARĘCZYN. „Jestem kochana i kocham”