w

(TYLKO U NAS) Magda Pyznar rozgadała się na temat wiary. Otwarcie przyznaje: „Jestem team apostazja” (WIDEO)

U Magdy Pyznar znanej z programu Warsaw Shore dużo się dzieje. Celebrytka otworzyła się na temat wiary i duchowości. Zdradziła nam, co sądzi o apostazji.

Magda Pyznar dała się poznać widzom poprzez udział w kontrowersyjnym programie Warsaw Shore. Zawsze marzyła o zostaniu gwiazdą i za sprawą zamiłowania do imprez, świetnie wpasowała się do Ekipy z Warszawy. Dzięki show MTV udało jej się pozyskać wielu fanów. Na Instagramie obserwuje ją ponad 230 tysięcy użytkowników.

Z biegiem lat w życiu celebrytki wiele się pozmieniało. Obecnie zajmuje się rozwijaniem biznesów, wydała e-booki na temat zdrowego odżywiania, a także została pisarką! W tym roku na rynku ukazał się ostatni tom jej bestsellerowej serii.

Magda Pyznar wypowiedziała się na temat wiary

Temat Kościoła od pewnego czasu stał się dość drażliwy. Wielu celebrytów woli nie dzielić się swoimi poglądami z opinią publiczną. Inni natomiast, tak jak Magda Pyznar, nie mają z tym problemu. W ostatniej rozmowie z nami wypowiedziała się na temat wiary.

Jestem team apostazja – przyznała.

Celebrytka zdradziła swoją teorię, dlaczego w Polsce powstał taki podział na ludzi wierzących i niewierzących. Uważa, że to wina polityki.

Ja w ogóle mam wrażenie, że to wszystko wynika z działań aktualnej władzy. To ona podzieliła naród przez tą wiarę, z racji tego, że w politykę został ten kościół wmieszany – powiedziała.

Dalej przyznała, że jako osoba niewierząca, myśli nad dokonaniem apostazji. Zniechęca ją tylko to, że jest to bardzo długi proces. Co ciekawe, partner pisarki jest osobą wierzącą. Mają razem córkę Zuzię i w kwestii jej wychowania muszą chodzić na kompromisy.

On chciał bardzo chrzest, ja się na to zgodziłam – wyznała w rozmowie z nami.

Pyznar jest zdania, że jej córka sama podejmie decyzję, czy będzie chodzić do kościoła, czy nie. Rodzice nie zamierzają jej nic narzucać. Sama Zuzia jest ciekawa tej kultury i zdarza jej się uczęszczać na msze.

Magda niedawno zaręczyła się ze swoim partnerem. Nasuwa się pytanie, czy nie chciałaby ślubu kościelnego. Celebrytka rozwiewa wątpliwości. Pomijając aspekt wiary, powiedzenie sobie „tak” przed ołtarzem odpada, bo jej partner był już wcześniej żonaty. Są zgodni w temacie ślubu cywilnego. Zastanawiali się nawet nad zorganizowaniem go w zakładzie karnym, gdzie obecnie przebywa mężczyzna.

Cały wywiad możecie obejrzeć poniżej:

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Piotr Adamczyk, Weronika Rosati - fot. Instagram @weronikarosati @piotradamczykactor

Rosati reaguje na oświadczenie Adamczyka. Nazwał jej post dotyczący wypadku „szukaniem sensacji”. „Trudno mi pogodzić się z takim brakiem empatii”

Magda Pyznar - fot. Instagram @magda.pyznar, screenshot YouTube @PantofelekPL

(TYLKO U NAS) Partner Magdy Pyznar przebywa w zakładzie karnym. Celebrytka opowiedziała o ich relacji: „W ogóle się tego nie wstydzę” (WIDEO)