w

Magda Pyznar z okazji 32. urodzin opublikowała tajemniczy wpis. To zapowiedź wielkich zmian. Ślub czy przeprowadzka?

Magda Pyznar - fot. Instagram @magda.pyznar
Magda Pyznar - fot. Instagram @magda.pyznar

Magda Pyznar świętuje 32. urodziny. Z tej okazji opublikowała tajemniczy wpis, w którym zapowiedziała nadchodzące zmiany. Czy próbuje nam coś zasugerować?

Magda Pyznar to celebrytka, która zyskała popularność dzięki udziałowi w programie Warsaw Shore. Po kilku sezonach zdecydowała się odejść z programu i zaczęła ciężko pracować na swoją pozycję w świecie show-biznesu. Dziś jest autorką popularnych powieści kryminalnych, bizneswoman i mamą 4-letniej Zuzi.

W ostatnim czasie ogromny rozgłos zapewnił jej przełomowy wywiad, w którym zdradziła, że ojciec jej córki aktualnie przebywa w zakładzie karnym. Bez ogródek opowiada o ich relacji, a w rozmowie z naszą reporterką zdradziła, że mimo rozłąki, wciąż świetnie się dogadują i bardzo wspierają. Ostatnio ukochany poprosił ją o rękę i powoli zaczynają snuć ślubne plany.

[…] Bardzo się cieszę, że zaręczyłam się w więzieniu, dlatego że będę o tym zawsze pamiętała. Choćby nie wiem co. […] Miałam takie myśli, żeby ślub cywilny zrobić w więzieniu, bo ja jestem taki wariat, że lubię takie dziwne rzeczy i moja mama jak to usłyszała, że w ogóle nie jest zdziwiona moim pomysłem, tak samo jak koleżanki. Natomiast teraz, jak już te zaręczyny były tam, to jednak wesele, ślub chciałabym zrobić poza murami więzienia. Żeby nie było, że wszystko w jednym miejscu, żeby nie było zbyt nudno.

Wszystko wskazuje na to, że to niejedyna zmiana w jej życiu prywatnym.

Magda Pyznar skończyła 32 lata! Z tej okazji opublikowała tajemniczy wpis

Pyznar od kilku lat prężnie działa na Instagramie. Jej profil obserwuje ponad 230 tysięcy osób, z którymi nawiązała bardzo bliskie relacje i może liczyć na ich wsparcie. Z uwagi na to, że od dłuższego czasu mieszka w Hiszpanii, chętnie pokazuje, jak wygląda życie w tym kraju. Można jednak przypuszczać, że już wkrótce zacznie nadawać z innego miejsca!

W dniu 32. urodzin Magda opublikowała na Instagramie tajemniczy wpis, z którego wynika, że od dłuższego czasu skrywała przed fanami pewien sekret:

W swoje 32 urodziny w końcu mogę wam powiedzieć, że w moim życiu nadchodzą duże zmiany. Niesamowite, jakie życie potrafi pisać scenariusze. Soon – Kalabria [wkrótce – Kalabria – przyp. red.]. #czasnazmiany

Post opatrzyła dwoma zdjęciami. Na pierwszym widzimy lazurowe wody i skalne wzniesienia, z kolei na drugim pokazała spakowaną walizkę. Lokalizacja wskazuje na wspomnianej wcześniej Kalabrię, która słynie nie tylko z malowniczych krajobrazów, ale i z faktu bycia kolebką włoskiej mafii.

Myślicie, że Magda jednak się przeprowadza i już wkrótce zamieni tętniącą życiem Hiszpanię na słoneczną Italię? Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na kolejne informacje i przesłać życzenia z okazji urodzin. Wszystkiego najlepszego!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Kuba Wojewódzki, Jan Śpiewak - fot. Instagram @kuba_wojewodzki_official @janekspiewak

Wojewódzki ZAKPIŁ ze Śpiewaka. Jest odpowiedź aktywisty. „To zasłużony towarzysz w promocji alkoholizmu”

Kinga i Marcin, Ślub od pierwszego wejrzenia - fot. screenshot Instagram @slubodpierwszegowejrzenia_tvn

„ŚOPW”. Małżeństwo Kingi i Marcina od początku jest spisane na straty? Pan młody zaczął się żalić: „Serio, NIE MIAŁEM „WOW””