w ,

Magda Pyznar wydała kolejną książkę! Była gwiazda „Warsaw Shore” przygotowała prawdziwą gratkę dla fanów kryminałów

Magda Pyznar - nowa książka - fot. Instagram @magda.pyznar
Magda Pyznar - nowa książka - fot. Instagram @magda.pyznar

Magda Pyznar ma na swoim koncie trylogię, którą pokochali czytelnicy. Nie zamierza jednak zwalniać tempa ani osiadać na laurach i właśnie ogłosiła, że wydała kolejną książkę! To prawdziwa gratka dla fanów kryminałów osadzonych we Włoszech!

Magda Pyznar to celebrytka, która zyskała popularność dzięki programowi Warsaw Shore. Nie zagrzała w nim jednak długo miejsca i po kilku sezonach świetnej zabawy z ekipą, odeszła, by skupić się na innych projektach zawodowych. Mimo że początkowo postrzegana była jako imprezowa dziewczyna, szybko udowodniła, że ma poważne plany na życie i nie odpuści, dopóki nie zrealizuje wszystkich marzeń.

Życie jej nie oszczędzało, bo gdy poznała miłość swojego życia i urodziła córeczkę, jej partner trafił do więzienia. Kilka miesięcy temu odważyła się opowiedzieć o tym publicznie, by dać siłę kobietom, które znajdują się w podobnej sytuacji. Aktualnie mieszka wraz z córką w Hiszpanii i to właśnie tam zaczęła nabierać wiatru w żagle. Nie tylko z sukcesem prowadzi własną markę kosmetyczną, ale i pisze książki. Na rynku wydawniczym ukazała się napisana przez nią trylogia, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Niesiona na fali popularności, zaczęła pracować nad kolejnym tytułem, który właśnie trafił do sprzedaży.

Magda Pyznar - fot. Instagram @magda.pyznar
Magda Pyznar – fot. materiały prasowe

Magda Pyznar wydała nową książkę!

Magda nie ukrywa, że od najmłodszych lat uwielbiała pisać, lecz dopiero niedawno udało jej się spełnić marzenia z tamtego okresu. Ostatnio za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że wydaje czwartą książkę, a żeby jak najwierniej oddać jej klimat, spędziła trochę czasu w miejscu, w którym osadziła akcję.

Zupełnie szczerze, nie planowałam wydania tej książki. Jednak w trakcie wakacji w Kalabrii los sprawił, że praktycznie na każdym kroku spotykały mnie zdarzenia, które uzmysłowiły mi, że włoska mafia nadal odciska niewyobrażalne piętno na życie codzienne mieszkańców tego regionu. Historie jakie usłyszałam od społeczności lokalnej, tak mocno na mnie wpłynęły, że musiałam to wszystko spisać i ułożyć w fabułę nowej powieści — zapowiedziała.

Magda Pyznar - nowa książka - fot. materiały prasowe
Magda Pyznar – nowa książka – fot. materiały prasowe

Jaką historię przedstawiła na łamach najnowszej powieści kryminalnej?

SCALEA. Zalane słońcem ulice, włoski gwar, domek do własnej dyspozycji i tętniące nocą życie – takie wyobrażenie mają Julia i Alicja wysiadając z samolotu. Już pierwszej nocy po przybyciu rzeczywistość pisze jednak odmienny scenariusz…

Julia budzi się rankiem całkiem naga, nie pamięta jak znalazła się z powrotem w domku, ile wypiła i co działo się w barze przy plaży minionej nocy. Gdy po zwleczeniu się z łóżka, odkrywa że jej przyjaciółki nie ma, fatalne samopoczucie zamienia się w narastającą panikę, która wybucha, gdy Julia z tarasu dostrzega zwłoki mężczyzny utopione w kałuży krwi…

Pojawienie się na miejscu prokuratora, wcale nie uspokaja roztrzęsionej Julii. Ma nieodparte wrażenie, że wszyscy wiedzą o niej o wiele więcej niż wynika z policyjnych danych, a jej nazwisko to klucz do wielu odpowiedzi. Ale czy Julia na pewno chce go poznać?

Preorder książki w promocyjnej cenie można zamówić na stronie: www.magdalenapyznar.pl.

Jeśli jesteś ciekawy/a jak powstają książki Magdy Pyznar, to koniecznie wysłuchaj naszego wywiadu!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Ewelina Taraszkiewicz, Jakub Rzeźniczak - fot. Instagram @ewelatarasz, @jakubrzezniczak25

Jakub Rzeźniczak STRACIŁ PRAWA RODZICIELSKIE! Matka jego córki miażdży eks: „Sędzia nie miała żadnych wątpliwości”

Marcin Dubiel, Joanna Jabłczyńska - fot. YouTube @marcindubiel Instagram @joannajablczynska

Joanna Jabłczyńska stanowczo skomentowała aferę Pandora Gate i film zalanego łzami Marcina Dubiela. „Jestem ostatnią osobą, która by pochwalała tego typu publikacje, ale…”