w

Liroy ma nową partnerkę. Pokazał ukochaną w mediach społecznościowych

Liroy - fot. Instagram @liroy_marzec
Liroy - fot. Instagram @liroy_marzec

Liroy od długiego czasu był singlem. Po rozstaniu z żoną w atmosferze skandalu skupił się na walce w sądzie, a nie na randkowaniu. Jednak wydaje się, że w końcu znalazł drugą połówkę. Para pokazała się na premierze filmu, a raper umieścił wspólne zdjęcie w mediach społecznościowych.

Liroy jest znany w polskim show-biznesie i świecie muzyki jako raper. Choć na swoim koncie ma także osiągnięcia aktorskie czy jako producent muzyczny. Może także pochwalić się karierą polityczną.

W życiu prywatnym nie układało mu się najlepiej od samego początku. Muzyk miał trudne dzieciństwo, a w dorosłym życiu rozpadło się jego wieloletnie małżeństwo. Jednak okres samotności raper ma już za sobą. Brylował na premierze filmowej u boku tajemniczej blondynki.

Liroy ponownie zakochany

Muzyk ze swoją żoną Joanną Krochmalską rozstał się w zeszłym roku. Para od tego czasu jest w bardzo napiętych stosunkach, gdyż była partnerka oskarżyła rapera o uchylanie się od płacenia alimentów. W dodatku para wciąż walczy o opiekę nad dziećmi. Tych doczekali się trójki, choć Liroy jest ojcem czwórki pociech w sumie.

Nic dziwnego, że muzyk nie miał dotychczas zbyt wiele czasu na odbudowę swojego życia miłosnego. Jednak w końcu udało mu się znaleźć nową partnerkę. Z tajemniczą blondynką pojawił się na premierze filmu Porady na zdrady 2. Kobieta przykuwała uwagę, brylując na evencie w czerwonej sukience. Relacją z wydarzenia raper pochwalił się na swoim profilu w mediach społecznościowych. Jednak para nie zdecydowała się zapozować razem na ściance.

Liryoy z ukochaną, Antek Królikowski z Justyną - fot. screenshot Instagram  @liroy_marzec
Liryoy z ukochaną, Antek Królikowski z Justyną – fot. screenshot Instagram @liroy_marzec

Pasują do siebie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Magdalena Pyznar fot. Instagram @magda.pyznar

Magda Pyznar zaręczyła się! Celebrytka powiedziała „tak” w BARDZO nietypowym miejscu. „Moje marzenie zostało spełnione”

Robert Karaś - fot. Instagram @robert_karas_teamkaras

Robert Karaś o aferze dopingowej. Sportowiec zabrał głos! „Nie ma sensu się załamywać”