w

Sheo OŚWIADCZYŁ SIĘ Julii Żugaj! Wybrał na tę chwilę wyjątkowe miejsce. Filmik z zaręczyn już krąży w sieci. Influencerka pochwaliła się pierścionkiem (WIDEO)

Sheo, Julia Żugaj - fot. Instagram @juliazugaj
Sheo, Julia Żugaj - fot. Instagram @juliazugaj

Julia Żugaj może pochwalić się wyjątkową karierą, której mogłaby jej pozazdrościć niejedna influencerka. Jak się teraz okazuje, w życiu prywatnym również jej się układa. Jej wieloletni partner oświadczył jej się w wyjątkowym miejscu.

Julia Żugaj zaczynała swoją przygodę w mediach społecznościowych na platformie TikTok. Jej filmiki przyciągnęły uwagę agencji odpowiedzialnej za stworzenie dużego projektu pod nazwą Team X. Dołączyła do niego wraz ze swoim chłopakiem Maćkiem Ejsmontem znanym jako Sheo. Członkowie tego projektu zyskali ogromną popularność. Po roku kanał zakończył działalność i każdy poszedł w swoją stronę. Żugaj, oprócz nagrywania na YouTube i TikToka, spróbowała swoich sił w branży muzycznej, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Koncertuje po całej Polsce. Kilka miesięcy temu wydała również książkę wspólnie z Przemkiem Corso pt. Tak miało być.

Julia Żugaj i Sheo się zaręczyli

Chociaż w świecie influencerów związki i rozstania są gorącym i burzliwym tematem, Żugaj i Sheo udowadniają, że relacjonując swoje życie w mediach społecznościowych, da się stworzyć szczęśliwy związek. Para poznała się jeszcze przed startem kariery dziewczyny. Maciej już wówczas nagrywał filmy na YouTube i to tam widzowie mogli po raz pierwszy poznać Julię. Tworzą parę już od ponad czterech lat.

Mieli krótki epizod, gdy ogłosili na Instagramie, że się rozstali. Nie było między nimi złej krwi. Żugaj w wywiadach wypowiadała się o wówczas byłym chłopaku w ciepłych słowach, a nawet zdradziła, że wciąż go kocha. Chociaż początkowo fani byli zdruzgotani, szybko wyśledzili, że influencerzy pojawiają się w tych samych miejscach. Dało się dostrzec, że spędzają ze sobą dużo czasu, aż finalnie stało się jasne, że para wróciła do siebie.

Teraz postanowili przenieść swój związek na nowy poziom. Podczas koncertu influencerki na scenie pojawił się Sheo, by wykonać z nią ich wspólny utwór.

Jest jeszcze jedna okazja, dla której dobrze, że wpadłem – powiedział do swojej partnerki po piosence – Chciałem ci zadać jedno bardzo ważne pytanie.

Po czym odłożył mikrofon i klęknął przed swoją ukochaną. Tłum fanów oszalał. Chociaż nie dało się usłyszeć ich słów, szybko stało się jasne, że Julia powiedziała „tak”. Zakochani wpadli sobie w ramiona.

Po koncercie pochwalili się wspólną fotką, na której influencerka pokazuje pierścionek.

Parę zasypała lawina gratulacji, do których my również się dołączamy.

@pantofelek.pl więcej info na stronie pantofelek.pl (link w bio). Julia i Maciej gratulacje! 😍 #pantofelekpl #juliazugaj #sheo #zareczyny ♬ dźwięk oryginalny – Pantofelek.pl
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Golec uOrkiestra - fot. Grabowski/AKPA

Boże Narodzenie 2023. Kolędowanie w telewizji. Kiedy koncerty kolęd w TVN, Polsacie i TVP?

Jak radzić sobie ze wścibskimi pytaniami podczas świąt Bożego Narodzenia?

Jak radzić sobie ze wścibskimi pytaniami przy stole wigilijnym? Radzimy, jak skutecznie uciąć dyskusję i rozładować rosnące napięcie