w

Julia Żugaj zdradziła, co sądzi o Sylwestrze Wardędze. Nazwał ją fałszywą. „Dwa razy bardziej zwraca uwagę na to, co mówię i robię, żeby mi to wyciągnąć”

Sylwester Wardęga, Julia Żugaj - fot. YouTube @krulestwo @sheeya
Sylwester Wardęga, Julia Żugaj - fot. YouTube @krulestwo @sheeya

Dwa miesiące temu doszło do ostrej wymiany zdań między Julią Żugaj i Sylwestrem Wardęgą. Chociaż konflikt rozegrał się w wiadomościach prywatnych, YouTuber od razu to upublicznił. Influencerka dopiero teraz postanowiła skomentować tamtą sytuację. Co powiedziała?

Julia Żugaj to polska influencerka. Zasłynęła z udziału w drugiej edycji projektu Team X. Swoje pierwsze kroki w sieci stawiała na TikToku. To jednak udział w projekcie przyniósł jej prawdziwą popularność. Żugaj najlepiej ze wszystkich uczestników wykorzystała swoje pięć minut. Obecnie skupia się na karierze muzycznej, ale nadal jest obecna w mediach społecznościowych. Ma nienaganny wizerunek, a jej grupą odbiorców są głównie dzieci i nastolatkowie.

Julia Żugaj zdradziła, co myśli o Wardędze

W sierpniu między influencerką a Sylwestrem Wardęgą doszło do spięcia. Sytuacja ta rozegrała się jeszcze przed Pandora Gate, gdy istniał projekt GOATS. Panowie wynajęli willę, która dawniej należała do Teamu X. Na jednym z filmików pokazywali rzeczy pozostawione przez byłych mieszkańców. Żugaj się o to zdenerwowała. Napisała w prywatnej wiadomości do Boxdela, że nie życzy sobie, by ruszali jej własności. Wardęga postanowił te wiadomości upublicznić. Z czasem okazało się, że cała sytuacja była jednym wielkim nieporozumieniem, jednak wtedy influencerka w trosce o swój wizerunek, przemilczała sprawę.

Ostatnio wystąpiła gościnnie na kanale YouTube Klaudii Kołodziejczyk znanej w sieci jako Sheeya. Zapytała Żugaj o jej obecny stosunek do Wardęgi.

Szczerze mówiąc, mam turbo mieszane uczucia – przyznała.

Pochwaliła działania Sylwestra na rzecz sprawy Pandora Gate. Nazwała jego film godnym podziwu.

Myślę, że on mnie nie lubi. Ciężko to określić. Mam wrażenie, że dwa razy bardziej zwraca uwagę na to, co ja robię i mówię, żeby mi to wyciągnąć – powiedziała dalej.

Sheeya stwierdziła, że Wardęga jest osobą pamiętliwą, na co jej rozmówczyni przyznała rację.

Czuję od niego niechęć – zdradziła Żugaj.

Influencerka nie zgadza się również ze stwierdzeniem, że jest „jedną z najbardziej fałszywych osób z Teamu X”, jak jej kiedyś zarzucił YouTuber. Opowiedziała, że zdarzyło jej się raz plotkować o jednej osobie z projektu, ale bardzo tego żałuje. Żugaj uważa, że to dotarło do Wardegi i dlatego tak ją wówczas ocenił.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Joanna Koroniewska - fot. screenshot Instagram @joannakoroniewska

Joanna Koroniewska w ogniu krytyki. Wszystko przez polecenie TEGO produktu! Stanowczo odpowiedziała na hejt

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Vincent - fot. Instagram @malgorzata_ok

Małgorzata Ostrowska-Królikowska walczy o wnuka. Babcia TAK spędziła czas z chłopcem. „Wiele emocji”