w

Natalia Janoszek oskarżona o kłamstwo. Miała zmyślić swoją karierę. „Nikt jej nie zna”

Natalia Janoszek, Krzysztof Stanowski - fot. Instagram @nataliajanoszek, screenshot Youtube @Kanal_Sportowy
Natalia Janoszek, Krzysztof Stanowski - fot. Instagram @nataliajanoszek, screenshot Youtube @Kanal_Sportowy

Natalia Janoszek to jedna z polskich aktorek, którą większość kojarzy głównie z programów telewizyjnych. Jednak przed karierą w kraju, miała być prawdziwą gwiazdą bollywoodów. Okazuje się, że historia może mocno mijać się z faktami. Takie oskarżenia wobec aktorki ma Krzysztof Stanowski.

Natalia Janoszek po raz pierwszy została zauważona podczas Supermodel International 2012 w Bangkoku. Jeszcze w tym samym roku pojawiła się w filmie Dreamz, a kilka lat później wydała swoją książkę Za kulisami Bollywood. To właśnie indyjskie kino miało przynieść jej ogromną sławę. Miała ona brylować na wydarzeniach w Indiach i grać z największymi gwiazdami.

Ludzie podchodzą, chcą cię dotknąć. Nie byłam na castingu, oni mnie ściągnęli z Polski. Bollywood dało mi przepustkę do Hollywood — mówiła kiedyś w Dzień Dobry TVN.

Aktorka zarzekała się wtedy, że jest bardzo rozpoznawana w Indiach, a także w Europie. Jednak mimo tak licznych sukcesów, wolała ona powrócić w rodzinne strony. Historia ta nie do końca się klei Krzysztofowi Stanowskiemu, który oskarżył gwiazdę o to, że wymyśliła sobie bajeczkę o karierze.

Natalia Janoszek kłamała dla sławy?

Prowadzący znany z programu Dziennikarskie Zero postanowił niedawno skupić swoją uwagę na młodej aktorce. Jednak nie miał on zamiaru chwalić jej sukcesów, a wręcz przeciwnie — oskarżył ją o kłamstwo.

Nikt jej nie zna. Jedno i drugie opiera się na opowieściach, których nikomu nie chciało się sprawdzić — powiedział.

Według prezentera aktorka całą historię o swojej przygodzie w Indiach zmyśliła. Nieprawdziwa ma być także jej biografia w sieci. Ta z kolei głosi, że jest ona laureatką dwóch nagród JIFFA dla najlepszej aktorki międzynarodowej za rok 2018 i 2019. Dodatkowo, ma mieć także na koncie indyjską nagrodę filmową dla prawdopodobnie jedynej Polki w historii. Jednak w Internecie próżno szukać tytułów bollywoodzkich filmów, w których można zobaczyć polską gwiazdę.

To najlepiej poprowadzony kit w historii polskich mediów. Nikt tak profesjonalnie nie zmyślił samego siebie, i tak sukcesywnie brnąc w to kłamstwo, nie doszedł tak daleko jak Natalia Janoszek. […] Nie widziałem takiej historii w polskich mediach nigdy wcześniej. Mało tego, ja uważam, że tak dobrze wypadasz w polskich mediach, że wszyscy machną ręką na to, że wszystko sobie zmyśliłaś — podsumował.

Janoszek ostatnio brała udział w show Twoja twarz brzmi znajomo. Wcześniej mogliśmy ją widzieć w programie Taniec z Gwiazdami, ale jej jedyną rolą filmową była trzecioplanowa postać w 365 dniach. Nic dziwnego, że jej historia budzi wątpliwości. Jednak sama aktorka sprawy nie skomentowała.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Edyta Górniak, Elżbieta Zapendowska - fot. screenshot Youtube @WojewodzkiKedzierski, Instagram @edytagorniak

Edyta Górniak atakuje Elżbietę Zapendowską. Gwiazdy nie przebierały w słowach. „Coś jej nie pasuje i nie potrafi powiedzieć niczego obiektywnego”

Zofia Zborowska - fot. Instagram @zborowskazofia

Zofia Zborowska spełniła prośby fanów. Pokazała córkę w pełni. „Dajcie nam już żyć”