w

Zofia Zborowska spełniła prośby fanów. Pokazała córkę w pełni. „Dajcie nam już żyć”

Zofia Zborowska - fot. Instagram @zborowskazofia
Zofia Zborowska - fot. Instagram @zborowskazofia

Zofia Zborowska prywatnie spełnia się w roli mamy. Aktorka chętnie umieszcza rodzinne kadry w mediach społecznościowych, ale na żadnym w pełni nie pokazała dotychczas swojej córki. Ciekawscy fani wciąż prosili o zdradzenie tajemnicy, co gwiazda w końcu postanowiła spełnić.

Zofia Zborowska jest znaną aktorką, którą większość kojarzy z takich produkcji, jak Przystań, Kanadyjskie sukienki czy Miłość, seks i pandemia. Jednak ostatnio bardziej, niż na karierze skupia się na rodzinie. Gwiazda jest szczęśliwą żoną i dumną mamą. W 2019 roku poślubiła siatkarza Andrzeja Wronę. Para doczekała się córki o imieniu Nadzieja. Dziewczynka przyszła na świat w 2021 roku.

Nie była to jednak łatwa ciąża, ponieważ będąc przy nadziei aktorka dowiedziała się, że choruje na nowotwór. Walkę z rakiem udało się wygrać, a celebrytka chętnie chwali się teraz córeczką w mediach społecznościowych. Fani jednak bardzo naciskali, by pokazała także twarz dziewczynki.

Zofia Zborowska pokazuje córkę

Aktorka, jest dumną mamą i nie ma problemów z pokazywaniem rodzinnych fotografii w sieci, podobnie zresztą jak jej rodzicielka. Jednak na publikowanych zdjęciach pociecha ma zakrytą twarz albo stoi tyłem. W ten sposób Zborowska chciała chronić prywatność swojego dziecka, które ma dopiero niespełna dwa latka. Ostatecznie jednak po ciągłą presją ze strony fanów, postanowiła pokazać Nadzieję od przodu.

Proszę bardzo. Zdjęcie Nadzi od przodu. I dajcie nam już żyć. 🙄😂 – napisała na Instagramie.

Gwiazda miała już dość niekończących się próśb o pokazanie dziewczynki od frontu i postanowiła spełnić ich życzenie. Jednak takiego zdjęcia się nie spodziewali. Dziecko, co prawda stoi przodem, ale twarz zasłaniają mu długie włosy. Nie wszystkim fanom taki dowcip przypadł do gustu. Postanowili oni skrytykować sławną mamę. Na szczęście, nie brakowało też osób, które pochwalały decyzję aktorki o niepokazywaniu wizerunku córki.

  • Po co w ogóle robić zdjęcia dzieciom. Jak trzymać prywatność to od początku do końca a nie pokazywać z tyłu
  • Jeżeli ktoś nie chce pokazać swego dziecka ma do tego prawo.Nie rozumie jednak gdy nie chce a jednak chce,zakrywając twarz np.serduszkiem.To już jest poprostu nudne
  • od początku jesteśmy informowani o Nadzi, czy przespała noce, nawet o rozszerzaniu diety, czy treningu zasypiania a nawet o tym jaki przewijak miała , więc o jakiej tu prywacie mówić ?
  • Jakiej Nadzi? Jezeli sie afiszujecie na forach to jest chyba normalne.
    I care less……a lubilam was przed tym…

Co myślicie o rozwiązaniu sprawy przez aktorkę? Bawi Was?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Natalia Janoszek, Krzysztof Stanowski - fot. Instagram @nataliajanoszek, screenshot Youtube @Kanal_Sportowy

Natalia Janoszek oskarżona o kłamstwo. Miała zmyślić swoją karierę. „Nikt jej nie zna”

Ewa Farna - fot. Instagram @ewa_farna93

Ewa Farna ponownie w blasku fleszy. Wokalistka zaskoczyła nową fryzurą. Grzywka to hit!