w

Zofia Zborowska URODZIŁA! Wraz z mężem powitała na świecie drugie dziecko. Zdradziła imię córeczki (FOTO)

Zofia Zborowska, Andrzej Wrona - fot. Instagram @zborowskazofia
Zofia Zborowska, Andrzej Wrona - fot. Instagram @zborowskazofia

Zofia Zborowska jest dobrze znana ze szklanego ekranu, jak i mediów społecznościowych. W tych drugich nie przestała być aktywna nawet pomimo zaawansowanej ciąży. Teraz ogłosiła kolejną radosną nowinę.

Zofia Zborowska przez większość kojarzona jest ze szklanego ekranu. Aktywna zawodowo od 1994 roku aktorka, pierwsze kroki na ścieżce kariery stawiała w Mordziakach. Zadebiutowała jednak rolą Sary w Złocie dezerterów. Fani kojarzą ją natomiast z takich produkcji, jak Lokatorzy, Miłość na wybiegu, Barwy szczęścia czy Miłość, seks i pandemia.

Aktorka równie udaną ścieżką może pochwalić się w życiu prywatnym. W 2019 roku poślubiła siatkarza Andrzeja Wronę. Para dwa lata później doczekała się córeczki, którą nazwali Nadzieja. Jakiś czas temu szczęśliwi rodzice ogłosili, że spodziewają się kolejnej pociechy. 

Już się nie bardzo da ukrywać, bo brzuszek zaskakująco szybko rośnie, a Zofia Zborowska sapie jak szalona. Takiego newsa mamy dla Was. 2024 rok szykuje się być rokiem wyśmienitym — obwieściła na Instagramie. 

Zofia Zborowska urodziła

Aktorka nie ukrywała w wywiadach, że marzy o założeniu rodziny i posiadaniu potomstwa. Jednak droga do upragnionego macierzyństwa nie była taka łatwa, ale po wielu próbach ostatecznie się udało. Zborowska jednak musiała zmierzyć się z poważnymi problemami zdrowotnymi w trakcie pierwszej ciąży. Okazuje się, że druga także nie należała do łatwych.

Bardzo różnie. Przede wszystkim zmęczona. Nie ma już spania do 11:00 (jak za czasów ciąży z Nadzią) nie ma drzemeczek w ciągu dnia (bo Nadzia już nie śpi), plus czasami jest mi tak okrutnie niedobrze, że mam ochotę się zapłakać – żaliła się aktorka w Q&A na Instagramie. 

Ten etap ma już na szczęście za sobą. Zborowska niedawno urodziła bowiem swoją drugą pociechą, tym samym wydając na świat siostrzyczkę Nadziei.

Wczoraj w imieniny Nadziejki i Zosi przyszła na świat nasza druga córeczka Jaśminka. Dzielna mama z córeczką mają się dobrze. Obydwie głównie śpią, jedzą i zmieniają pieluchy – napisała na Instagramie Zborowska.

Fanów bardzo ucieszyła ta informacja i postanowili pogratulować świeżo upieczonej mamie.

  • Jaśmino witamy! Piękne imię
  • Dużo zdrówka!

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Sylwia Bomba - fot. Instagram @sylwiabomba

Sylwia Bomba zdradziła, co zmotywowało ją do odchudzania. Wspomniała o LIPOSUKCJI. „Przepłakałam całą noc”

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan - fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek szczerze wyznała, jaki ma stosunek do wiary. „Wolę, żeby Bóg prowadził mnie bezpośrednio za rękę, a nie przez księdza, który nie wiadomo, kogo tą ręką dotykał”