w

Ewa Farna ponownie w blasku fleszy. Wokalistka zaskoczyła nową fryzurą. Grzywka to hit!

Ewa Farna - fot. Instagram @ewa_farna93

Ewa Farna w ostatnim czasie nie była zbyt aktywna medialnie, choć z powodzeniem kontynuuje swoją karierę muzyczną. Wokalistka jednak nie pokazywała się na wydarzeniach i imprezach branżowych. Teraz postanowiła wrócić i to z nową fryzurą, która zaskoczyła fanów. Wszystkie oczy wpatrzone były w jej grzywkę.

Ewa Farna swoją karierę muzyczną zaczęła w naprawdę młodym wieku. Już jako 10-latka prezentowała się na scenie w różnych konkursach. W wieku zaledwie 13 lat zadebiutowała z solowym albumem studyjnym na czeskim rynku muzycznym. Później jej kariera nabrała tempa, gdy płyta pokryła się platyną. Na koncie ma aż jedenaście albumów, z czego 5 czeskojęzycznych.

Można powiedzieć, że równie dobrze układa jej się w życiu prywatnym. W 2017 roku poślubiła Martina Chobota. Para doczekała się dwójki dzieci, które obecnie wychowują w Pradze. To właśnie temu zajęciu w ostatnim czasie poświęciła się wokalistka, która teraz ponownie pokazała się na ściance na imprezie marki kosmetycznej. Jej wygląd zaskoczył fanów.

Odmieniona Ewa Farna pozuje na ściance

Piosenkarka przez dłuższy czas unikała blasku fleszy i brania udziału w eventach. Było to spowodowane głównie skandalem, jaki miał miejsce kilka lat temu. Drugim powodem były dzieci i rodzina. Jednak nie wykluczyła ze swojego życia koncertów i muzyki. Niedawno także gwiazda dołączyła do grona ambasadorów marki L’Oréal Paris.

Z tej okazji pozowała do zdjęć na wydarzeniu, a jej fryzura przyciągała spojrzenia. Gwiazda postawiła na wysoki, mocno wygładzony kucyk, któremu towarzyszyła grzywka. To właśnie ona skradła całe show. Ułożona z pojedynczych kosmyków wyglądała, jak namalowana. Nie wszystkim spodobała się nowa fryzura. W sieci pojawiły się mieszane komentarze, a wiele z nich nie było przychylnych dla artystki.

  • Fryzura ta oszpeca ją…..
  • Ło panie co z nią się stało ? Młoda dziewczyna a tak źle wygląda.
  • Jak ona wygląda, masakra
  • Potrzebuje stylistki.
  • O boże kto jej to biednej zrobił…
  • Grzywka ma odwrócić uwagę od nadwagi?
Ewa Farna - fot. Niemiec/AKPA
Ewa Farna – fot. Niemiec/AKPA

Podoba Wam się taka fryzura piosenkarki?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Zofia Zborowska - fot. Instagram @zborowskazofia

Zofia Zborowska spełniła prośby fanów. Pokazała córkę w pełni. „Dajcie nam już żyć”

Sanah - fot. Instagram @sanahmusic

Sanah na wojennej ścieżce z popularnym radiem. Jej piosenka dostała bana! Artystka tak zareagowała