w

Ewa Farna zaskoczyła śmiałą metamorfozą. W tej sesji zdjęciowej jest niemal nie do poznania!

fot. AKPA

Ewa Farna cieszy się wielką popularnością zarówno w Polsce, jak i w Czechach, w których się urodziła. 29-letnia piosenkarka jest niemal nie do poznania w ostatniej sesji dla „Elle”. Ale metamorfoza!

Ewa Farna raczej nigdy nie eksperymentowała z modą i odważnymi stylizacjami. Piosenkarka, która otwarcie mówi o doświadczonym body shamingu i promuje ciałopozytywizm, zaskoczyła ostatnio swoją metamorfozą.

Zaskakująca sesja

Farna pojawiła się na okładce czeskiego magazynu „Elle”, a jej wizerunek zmienił się diametralnie i nie przypomina Ewy, którą dotychczas oglądaliśmy.

Piosenkarka, która kojarzona jest z długimi włosami, a także prostą grzywką, z którą rozpoczynała swoją karierę zaprezentowała się w zdecydowanie innej odsłonie.

Na okładce Ewę możemy zobaczyć w krótkiej fryzurze w stylu pixie cut, nawiązującej do lat sześćdziesiątych. Fryzura stylizowana jest na ikony mody takie jak: Twiggy, Mii Farrow, Halie Berry, Zoe Kravitz czy Winonę Rider. Fani piosenkarki byli zaskoczeni zmianą!

Uwagę przykuł również bardzo mocny makijaż wokalistki, w którym zostały podkreślone jej rzęsy.

Ewa Farna niedługo rusza w trasę koncertową pt. „Umami Tour” . Koncerty będą odbywać się w klubach, ale w stylu kameralnym. Farna planuje wystąpić tylko w pięciu miastach polskich i pięciu czeskich.

„Umami Tour” nie bez powodu nosi właśnie taką nazwę.

„Umami to wyjątkowy, piąty rodzaj smaku. To również alegoria dopełnienia się artystki w wyniku życiowych doświadczeń. To też eksplikacja momentu życia, w którym jest Ewa: piątym smakiem stało się dla niej macierzyństwo. W >>Umami<< ukrywa się również gra słów: >>u mamy<<- tam, gdzie czujemy się dobrze i bezpiecznie”– można przeczytać w opisie trasy koncertowej.

fot. Instagram

Źródło: Elle ; Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

„Wielka woda” światowym hitem Netflixa! Polski serial znalazł się w czołówce rankingu popularności

Nie żyje Robbie Coltrane. Zasłynął jako Hagrid w Harrym Potterze. Obsada żegna aktora: „Był jedną z najzabawniejszych osób…”