w

Ewa Farna urodziła! Znamy płeć i imię drugiego dziecka wokalistki

Ewa Farna
Ewa Farna

Ewa Farna w listopadzie ubiegłego roku ogłosiła, że jest w drugiej ciąży. Najpierw media obiegła radosna nowina, a później w sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie maleństwa. Jak ma na imię?

Ewa Farna pierwsze sukcesy w muzyce zaczęła odnosić w dzieciństwie. Gdy miała zaledwie 11 lat, wygrała konkurs piosenki na czeskich Morawach. Krótko po tym wygrała Europejski Festiwal Młodzieży w Sosnowcu oraz Konkurs Piosenki Dziecięcej w Hawierzowie. Podczas ostatniego wydarzenia dostrzegł ją producent muzyczny, Leszek Wronka. Krótko po tym, jak podjęli współpracę, zaczęli pracować nad pierwszymi utworami, a ona zadebiutowała w Szansie na sukces. Utwór Za młodzi, za starzy nie tylko zagwarantował jej zwycięstwo, ale i stał się przepustką do kariery. W tym momencie cieszy się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, ale i w Czechach.

Artystka z umiejętnością godzi pracę z życiem prywatnym. Od kilku lat tworzy szczęśliwy związek z Martinem Chobotem, który jest członkiem jej zespołu. W 2017 roku wzięli ślub, a dwa lata później powitali na świecie pierwsze dziecko – syna Artura.

Ewa Farna urodziła

Farna długo ukrywała przed fanami, że jest w drugiej ciąży. Dopiero w listopadzie minionego roku, przy okazji promocji nowego krążka, przekazała radosną nowinę. Wówczas też wyszło na jaw, że ma już sporych rozmiarów brzuszek.

Jak obiecałam – tu tracklista i tył płyty UMAMI.

Jedno „dziecko” w postaci płyty lada moment a drugie nie wiem jeszcze jak będzie brzmiało, ale na bank będzie sprawa mocno sercowa.

Mama Ewy, Karina Farna, poinformowała, że została babcią. Z krótkiego wpisu wynika, że wokalistka urodziła córeczkę, dla której wraz z mężem wybrali imię Ella.

6 marca 2022 urodziła się Ella Chobot, 3,5 kg. Szczęśliwi dziadkowie, cud numer dwa – cytuje wypowiedź Kariny Głos – Gazeta Polaków w Republice Czeskiej.

Krótko po tym, jak informacja obiegła media, artystka dodała pierwsze zdjęcie z dziewczynką. W opisie potwierdziła, że urodziła kilka dni temu.

Juz pare dni zyjemy w innej rzeczywistosci, do ktorej moge napisac tylko #makekidsnowar. Ella

Na wspólnej fotografii matki z córką możemy zobaczyć, że Ella ma bujne, ciemne włosy.

Pod publikacją zaroiło się od komentarzy z gratulacjami.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Monika Richardson

Monika Richardson wspomina tragicznie zmarłego brata w 10. rocznicę śmierci. „Tęsknię”

McDonald's

McDonald’s zamyka restauracje w Rosji. W sieci prawdziwe szaleństwo. Nie uwierzycie, co wystawiają na aukcjach!