w

Krzysztof Stanowski nie odpuszcza Janoszek. Mówi o kupowaniu okładki magazynu. „Wszystko było opłacone”

Natalia Janoszek, Krzysztof Stanowski - fot. Instagram @nataliajanoszek, screenshot @Kanal_Sportowy
Natalia Janoszek, Krzysztof Stanowski - fot. Instagram @nataliajanoszek, screenshot @Kanal_Sportowy

Krzysztof Stanowski jakiś czas temu obrał sobie za cel ujawnienie prawdy o karierze Natalii Janoszek. Gwiazda miała zmyślić wielkie sukcesy w Bollywood, ale na tym jej kłamstwa miały się nie kończyć. Dziennikarz postanowił odkryć kolejne fakty o celebrytce.

Krzysztofa Stanowski znany jest jako prezenter z kanału Dziennikarskie Zero. Jakiś czas temu oskarżył tam aktorkę Natalię Janoszek o to, że zmyśliła całą swoją karierę jako gwiazda Bollywood. Od tego czasu dziennikarz poświęcił się, by udowodnić swoje słowa i wyjawić prawdę o celebrytce. Poleciał nawet do Indii, by tam popytać o aktorkę.

Teraz znany prezenter postanowił odsłonić zebrane fakty o gwieździe w ponad dwugodzinnym filmie. Okazuje się, że Janoszek ma więcej przewinień na sumieniu. Miała zapłacić za to, by sesja z nią znalazła się na okładce popularnego magazynu.

Krzysztof Stanowski o okładce Janoszek

Aktorka przez pewien czas unikała mediów i wypowiadania się na temat skandalu z jej udziałem. Jednak później zaprzeczała doniesieniom, chwaląc się kolejną rolą filmową. Dziennikarz postanowił nie odpuszczać, pomimo tego, że otrzymał zakaz sądowy publikowania informacji na temat kłamstw i kariery Janoszek. Tym razem podkreślił, że gwiazda kupiła sobie okładkę w magazynie

Redakcja ewidentnie nie wie, z kim rozmawia. Ten wywiad jest tak przeprowadzony, że ewidentnie dziennikarz, który go przeprowadza, nie wie, z kim rozmawia. Lub też opcja numer dwa: cały tekst napisał ktoś od Janoszek. Nie wiem, czy ona sama, czy ktoś z jej otoczenia. Nie wykluczam, że dziennikarz tego magazynu nawet nie kiwnął palcem, tylko dostał gotowy tekst. Bo jak inaczej wytłumaczyć to, co w tym wywiadzie się znajduje. Otóż mamy tu gotowe kity, które sprzedaje Janoszek w każdym wywiadzie […] Skontaktowałem się z panem Gajdą z firmy Superbid. I powiedział mi wprost, że ten wywiad i ta sesja, to wszystko było opłacone. I kosztowało dokładnie dwanaście tysięcy dolarów — powiedział dziennikarz na swoim kanale.

Chodziło o okładkę magazynu i wywiad z aktorką w roli głównej L’Officiel Arabia. Miała ona tam promować biżuterię marki Superbid. Jednak to nawet nie fakt, że pojawienie się gwiazdy zostało wykupione, a sama cena robi największe wrażenie. Aż 12 tysięcy dolarów musiała zapłacić bollywoodzka gwiazdeczka za taką przyjemność.

Myślicie, że to koniec kariery Janoszek?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Krzysztof Stanowski, Natalia Janoszek - fot. Instagram @krzysztof.stanowski @nataliajanoszek

Krzysztof Stanowski naruszył zakaz sądowy? Opublikował 3-godzinny film o Natalii Janoszek

Maciej Zakościelny, Paulina Wyka - fot. screenshot Instagram @maciej_zakoscielny

Maciej Zakościelny wybrał się z synami na wycieczkę. Pokazał zdjęcia ze szlaku. Pociechy rosną, jak na drożdżach!