w

Maciej Zakościelny wybrał się z synami na wycieczkę. Pokazał zdjęcia ze szlaku. Pociechy rosną, jak na drożdżach!

Maciej Zakościelny, Paulina Wyka - fot. screenshot Instagram @maciej_zakoscielny
Maciej Zakościelny, Paulina Wyka - fot. screenshot Instagram @maciej_zakoscielny

Maciej Zakościelny jest znanym aktorem. W prywatnym życiu doczekał się pełnej rodziny. To właśnie nią postanowił pochwalić się w mediach społecznościowych. Można było zobaczyć, jak szybko rosną jego pociechy.

Maciej Zakościelny rozpoczął swoją karierę aktorską w 2001 roku. Jego debiutancką rolą była postać Marka Bednarka w Plebanii. Można było go także zobaczyć w takich produkcjach, jak Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem, Dlaczego nie!, Listy do M. 2 czy Jak zostać gwiazdą?

Prywatnie aktor spełnia się jako mąż i ojciec. W 2014 roku poślubił modelkę Paulinę Wykę. Para doczekała się dwóch synów.

Mam poczucie, że zaczynam dostrzegać, że rzeczywiście w życiu najważniejsze są relacje z ludźmi. Niezależnie od tego, czy będziesz miał nowy kontrakt, ważne jest to, jakie masz relacje z ludźmi. I ten syn mnie tego uczy. Odnajduje w nim to, że im więcej fajnych rzeczy dajesz człowiekowi, tym więcej dostajesz w zamian — powiedział w wywiadzie z Magdą Mołek.

Gwiazdor jest dumny z bycia tatą i chętnie oddaje się tacierzyństwu. Stara się spędzać dużo czasu z dziećmi, ale także chroni ich prywatność w mediach. Ostatnio jednak pokazał pociechy na swoim profilu. Widać, że rosną, jak na drożdżach.

Maciej Zakościelny chwali się dziećmi

Aktor wraz z modelką doczekał się dwóch synów. Pierwszy przyszedł na świat w 2016 roku i otrzymał imię Borys. Z kolei drugi urodził się dwa lata później. Para nazwała go Alex. Oboje rodzice starają się angażować w wychowywanie synów. Ostatnio tata zabrał pociechy na wyprawę w góry. Relację pochwalił się w mediach społecznościowych.

Męska podróż — napisał na InstaStories.

Na filmiku można było zobaczyć pociechy, które są już całkiem duże. Borys ma już 7 lat, a Alex pięć. Tata dba nie tylko o ich aktywność fizyczną, ale także chroni ich prywatność. Z tego powodu nie pokazuje twarzy synów na zdjęciach i nigdy nie robi od tego wyjątków, choć pociechami lubi chwalić się w social mediach.

Borys Zakościelny, Alex Zakościelny - fot. screenshot Instagram @maciej_zakoscielny
Borys Zakościelny, Alex Zakościelny – fot. screenshot Instagram @maciej_zakoscielny
Fot. screenshot Instagram @maciej_zakoscielny
Fot. screenshot Instagram @maciej_zakoscielny

A Wy, co robiliście fajnego z rodzicami?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Natalia Janoszek, Krzysztof Stanowski - fot. Instagram @nataliajanoszek, screenshot @Kanal_Sportowy

Krzysztof Stanowski nie odpuszcza Janoszek. Mówi o kupowaniu okładki magazynu. „Wszystko było opłacone”

Dorota Szelągowska, Antoni Sztaba - fot. Instagram @dotindotin

Syn Doroty Szelągowskiej ma dziewczynę! Pochwalił się partnerką! „Jestem z niego taka dumna”