w

„Taniec z gwiazdami”. Polsat szykuje dla widzów prawdziwą bombę! Z myślą o paniach prowadzi negocjacje ze znanym aktorem

M. Z. - fot. AKPA
M. Z. - fot. AKPA

Trwają przygotowania do kolejnej edycji Tańca z gwiazdami. Stopniowo do mediów docierają informacje o potencjalnych uczestnikach, a teraz padło naprawdę mocne nazwisko! Polsat chce ściągnąć do programu prawdziwe bożyszcze kobiet. Fanki będą zachwycone! Tylko, czy tym razem przyjmie propozycję? O kim mowa?

Taniec z gwiazdami to jeden z najpopularniejszych programów emitowanych na antenie Polsatu. Ostatnia edycja jest najlepszym dowodem na to, że mimo upływu lat, wciąż może cieszyć się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów. Choć sądzono, że produkcja już nie jest w stanie nas niczym zaskoczyć, nadal jest wiele gwiazd, które do tej pory nie zdecydowały się na udział w formacie, lecz dzięki twardym negocjacjom gotowe są zmienić zdanie i spróbować swoich sił na parkiecie. Czy Edwardowi Miszczakowi uda się przekonać też jego?

Ujawniono nazwisko kolejnego potencjalnego uczestnika Tańca z gwiazdami

Za niespełna miesiąc nowi uczestnicy TzG rozpoczną przygotowania do odcinków na żywo. Mimo że czasu zostało niewiele, lista uczestników wciąż jest otwarta. Z niedawnych doniesień mediów wynikało, że jesienią na parkiecie zobaczymy m.in. Karolinę Gilon, Julię Żugaj oraz Blankę. Ta ostatnio miała być najmocniejszym ogniwem tej edycji, lecz jak dowiedział się Plotek, miała zrezygnować z udziału w tanecznym show Polsatu.

Dla produkcji to spora strata, lecz ponoć pojawił się pomysł, by ściągnąć aktora, który przez ostatnie lata konsekwentnie odrzucał propozycje. Z pewnością ta informacja ucieszy wszystkie panie, ponieważ niegdyś większość z nich wzdychała do niego. Nie chcemy was trzymać dłużej w niepewności — mowa o Macieju Zakościelnym. Zdaniem osób decyzyjnych jego obecność w tanecznym show podniosłaby oglądalność, a już z całą pewnością ściągnęłaby przed ekrany widzów w średnim wieku. Plan na tę edycję jest taki, by pojawiły się w nim same znane osobistości ze świata show-biznesu.

Maciej Zakościelny wielokrotnie dostawał propozycje od „TzG”. W tej edycji też zdążył odmówić, ale nie przyjęto tego do wiadomości i jak Blanka zrezygnowała, powrócono do negocjacji na dużo lepszych warunkach. W sumie takich nie ma obecnie nikt. Rozmowy są już tak zaawansowane, że jest tylko o krok od podpisu, jeśli znowu mu się nie odwidzi. Piłka jest teraz po jego stronie

– przekazała Plotkowi osoba związana z programem.

Zakościelny ponoć ma pewne obawy, czy podoła temu zadaniu:

Nie wie, czy kondycja pozwoliłaby mu na wykańczające i wielomiesięczne treningi, w założeniu, że zaszedłby daleko

– kontynuuje informator tabloidu.

Myślicie, że Maciej przyjmie propozycję?

Kolejne zmiany w Tańcu z gwiazdami

Gwiazdorska obsada to jedno, ale zmienić mają się również zasady programu. Do tej pory o losie uczestników decydowali widzowie i jurorzy, teraz jednak ma się to zmienić. Nowością, która ma zostać wprowadzona od następnej edycji, będzie etap dogrywek. W niektórych odcinkach pary z najmniejszą ilością punktów będą miały okazję zawalczyć na parkiecie o awans. Różnica będzie taka, że ich popis oceniać będą jurorzy i to od nich będzie zależało, kto otrzyma drugą szansę.

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Maciej Kurzajewski - fot. AKPA

Maciej Kurzajewski ODCHODZI z TVP! Wydał oświadczenie. „Po trzydziestu latach rozstaję się z moją macierzystą Redakcją”

Norbi - fot. Baranowski/AKPA

Norbi zdobył się na szczerość i otwarcie przyznał, że wielokrotnie dopuścił się ZDRADY. „Poszło jak z bicza strzelił”