w

Syn Doroty Szelągowskiej ma dziewczynę! Pochwalił się partnerką! „Jestem z niego taka dumna”

Dorota Szelągowska, Antoni Sztaba - fot. Instagram @dotindotin
Dorota Szelągowska, Antoni Sztaba - fot. Instagram @dotindotin

Dorota Szelągowska jest znana ze szklanego ekranu. Większość kojarzy ją z programu remontowego Totalne remonty Szelągowskiej. Prywatnie prezenterka jest mamą dwójki dzieci. To właśnie jej syn pochwalił się ostatnio partnerką. Jak zareagowała gwiazda?

Dorota Szelągowska jest córką sławnej Katarzyny Grocholi. To właśnie matka i babcia wychowały prezenterkę, gdyż jej rodzice rozwiedli się niedługo po powrocie do kraju z Libii, gdzie urodziła się ich córka. Okazuje się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni, gdyż w życiu sama została samotną matką.

Gwiazda nie miała szczęścia w miłości. Trzy razy stawała na ślubnym kobiercu. Pierwszym mężem prezenterki był aktor Paweł Hartlieb. Później związała się z Adamem Sztabą, z którym wzięła ślub dopiero po 11 latach związku w 2013 roku. Rozwidli się po dwóch latach. Trzecim mężem Szelągowskiej był Michał Wawro, ale rozwiedli się w 2021 roku. Projektantka wnętrz doczekała się przez ten czas dwójki dzieci — Antoniego i Wandy. To właśnie jej syn pochwalił się w mediach społecznościowych partnerką.

Syn Szelągowskiej jest w związku

Prezenterka rzadko chwali się życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Jednak postanowiła osobiście zareagować na sesję zdjęciową syna z jego partnerką. Antoni postanowił pokazać zdjęcia na swoim profilu. Gwiazda w odpowiedzi na wspólne zdjęcie pary napisała tylko „No” z emotką serduszka. Widać, że nie mogła doczekać się aż jej syn znajdzie w końcu miłość.

To nie pierwszy raz, kiedy Szelągowska jest dumna ze swojej najstarszej pociechy. Ta postanowiła iść w ślady sławnych rodziców i wejść do świata show-biznesu. Jednak w przeciwieństwie do nich, Antoni marzy o zostaniu aktorem.

Nie nosi mojego nazwiska, mnie jest z nim kojarzony i nie dlatego dostał się na studia. Po prostu jest zdolny i jestem z niego taka dumna — wyznała projektantka dla Faktu.

Syn Szelągowskiej nosi nazwisko po ojczymie, Adamie Sztabie. 22-latek studiuje obecnie na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej. Jednak pierwsze występy na szklanym ekranie ma już za sobą. Można go było zobaczyć w takich produkcjach, jak Lipowo. Zmowa milczenia. Ma także zagrać w filmie u boku Marcina Dorocińskiego.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Maciej Zakościelny, Paulina Wyka - fot. screenshot Instagram @maciej_zakoscielny

Maciej Zakościelny wybrał się z synami na wycieczkę. Pokazał zdjęcia ze szlaku. Pociechy rosną, jak na drożdżach!

Hanna Lis - fot. Instagram @hanna_lis

Hanna Lis miała wypadek. Dziennikarka doznała poważnych urazów. „Bywało lepiej”