w

Dorota Szelągowska podzieliła się smutną prawdą. Jej córka jest chora. „To było naprawdę trudne doświadczenie”

Dorota Szelągowska, Wanda - fot. Instagram @dotindotin
Dorota Szelągowska, Wanda - fot. Instagram @dotindotin

Dorota Szelągowska jest znaną osobą ze szklanego ekranu. Prywatnie prezenterka nie miała wiele szczęścia. Ostatecznie została samotną mamą, a w dodatku jej córka jest nieuleczalnie chora.

Dorota Szelągowska jest znana jako prezenterka telewizyjna i projektantka wnętrz. Największą rozpoznawalność zapewnił jej program Totalne remonty Szelągowskiej, którego jest gospodynią od samego początku. Prowadziła także takie programy, jak Domy gwiazd, Polowanie na kuchnie, Weekendowe metamorfozy Doroty czy Tu jest pięknie.

Prywatnie nie miała tyle sukcesów. Była trzykrotnie zamężna, ale wszystkie związki zakończyły się rozwodem. Jednak doczekała się dwójki dzieci — Antoniego i Wandy. O pociechach rzadko mówi w mediach, ale ostatnio pochwaliła się synem. Teraz zdradziła ważną informację o córce.

Córka Szelągowskiej jest chora

Prezenterka w 2017 roku wyszła za Michała Wawro. Para doczekała się córki rok później. Nazwali ją Wanda. Niestety, ich małżeństwo rozpadło się rok po jej narodzinach, a w rozwód uzyskali w 2021 roku. Okazuje się, że najmłodsza pociecha projektantki jest nieuleczalnie chora.

Czekałam na ten dzień od paru miesięcy. Jadę do Centrum Zdrowia Dziecka. Tym razem już nie jako mama pacjenta. Moja córka ma wadę serca, więc jakiś czas temu spędziłam tam trochę czasu. I to było trudne doświadczenie, chociaż też bardzo ubogacające — wyznała w odcinku Totalnych remontów Szelągowskiej.

Córka prezenterki ma pięć lat i od urodzenia cierpi na wadę serca. Przez to musiała spędzić sporo czasu w Klinice Kardiologii. Jest prawdziwym oczkiem w głowie gwiazdy. Ma ona nawet tatuaż zaprojektowany przez kilkulatkę. Dumna mama dba o jej prywatność. Pokazując ją czasami na swoim profilu w mediach społecznościowych nigdy nie pokazuje jej twarzy.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Roksana Węgiel już planuje ślub! Tak wyobraża sobie ten dzień: „Marzy mi się, żeby to był NASZ dzień”

Lizzo - fot. Instagram @lizzobeeating

Lizzo oskarżona o molestowanie! Raperka komentuje doniesienia. „Zwykle nie odpowiadam na fałszywe zarzuty”