w

Roksana Węgiel już planuje ślub! Tak wyobraża sobie ten dzień: „Marzy mi się, żeby to był NASZ dzień”

Roksana Węgiel i Kevin Mglej fot. AKPA/ Kurnikowski & Instagram @roxie_wegiel

Roksana Węgiel bardzo poważnie podchodzi do związku z Kevinem Mglejem, z którym jest zaręczona od kilku miesięcy. Nastoletnia gwiazda zaczęła już myśleć o ślubie i zajęła się jego planowaniem. Na czym najbardziej jej zależy?

Roksana Węgiel zdobyła popularność po występie w programie The Voice Kids, po czym reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior, a obecnie jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Roksana bardzo się zmieniła i ewoluował jej styl, a na początku tego roku wyznała, że jest zakochana.

Wybrankiem 18-latki okazał się osiem lat starszy Kevin Mglej, którego poznała podczas pracy nad swoją płytą pt. 13+5. W maju piosenkarka zaskoczyła fanów oraz media, informując o zaręczynach. Roksana i Kevin są najwyraźniej bardzo pewni swojego związku, ponieważ zaczynają już myśleć o ślubie. Swoją pomoc w organizowaniu uroczystości zaoferowała między innymi Izabela Janachowska.

Roksana Węgiel już planuje ślub

Jakiś czas temu w rozmowie z reporterem Świata Gwiazd Węgiel zdradziła nawet, że zaczęła już rozglądać się za suknią ślubną, a jedna już wpadła jej w oko.

Mam już upatrzoną i wymarzoną, ale nie chcę na razie nic zdradzać. […] To będzie bardziej syrenka, ale nie będę tu nic zdradzać – powiedziała.

18-latka wie także, że nie chce całkowicie zmieniać nazwiska, a jedynie dodać do niego drugi człon.

Wszyscy kojarzą mnie jako Roxie Węgiel, na pewno zostanę przy swoim, ale Kevina będzie dodane. Będę miała dwa nazwiska – podkreśliła.

W ostatnim wywiadzie z Party Roksana wyznała natomiast, że jej ślub wcale nie będzie huczną imprezą z udziałem fotoreporterów. Artystka zapewniła, że wraz z ukochanym chcą, aby uroczystość nie była medialna.

Planujemy. Zbieramy inspiracje. Działam. Marzy mi się, żeby to był taki nasz dzień, totalnie nasz. Miejsce jest ważne. […] Chcemy zrobić wszystko po swojemu. Nie chcę medialnie tego roztrząsać. Pochwalić się? Ok, ale nie chcę wszystkich zapraszać do szczegółów – zdradziła.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Izabela Macudzińska, Eliza Macudzińska - fot. Instagram @izabela.macudzinska

Córka Izabeli Macudzińskiej coraz bardziej przypomina mamę. Nastolatka idzie w jej ślady! Jak dziś wygląda?

Dorota Szelągowska, Wanda - fot. Instagram @dotindotin

Dorota Szelągowska podzieliła się smutną prawdą. Jej córka jest chora. „To było naprawdę trudne doświadczenie”