w

SuperSuper

Córka Izabeli Macudzińskiej coraz bardziej przypomina mamę. Nastolatka idzie w jej ślady! Jak dziś wygląda?

Izabela Macudzińska, Eliza Macudzińska - fot. Instagram @izabela.macudzinska
Izabela Macudzińska, Eliza Macudzińska - fot. Instagram @izabela.macudzinska

Izabela Macudzińska jest jedną z gwiazd TTV. Dziś jest nie tylko celebrytką, ale także bizneswoman, żoną i matką. Jej córka postanowiła iść w ślady sławnej mamy i sama buduje swoją popularność w mediach społecznościowych.

Izabela Macudzińska zyskała ogromną popularność dzięki udziałowi w programie TTV Królowe życia. Od tego czasu minęło już sporo, a u gwiazdy wiele się zmieniło. Celebrytka rozwija swój biznes, czyli butik odzieżowy. Ten prowadzi wraz ze swoim mężem.

W 2019 roku wyszła za Patryka Borowiaka. Para doczekała się córki, którą nazwali Eliza. Nastolatka ma obecnie 15 lat i idzie w ślady matki.

Córka Macudzińskiej idzie w jej ślady

Celebrytka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie chwali się tam swoim życiem zawodowym i prywatnym. Obecna od czasu do czasu jest tam rodzina gwiazdy, czyli jej mąż i córka. Ta druga jest już nastolatką i niedawno skończyła podstawówkę, lecz ma już plan na swoją przyszłość.

15-latka idzie w ślady sławnej mamy i zdobywa coraz większą sławę w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 100 tysięcy osób. Z kolei jej TikTok zyskał już blisko sześć milionów polubień. Dziewczyna coraz bardziej przypomina mamę nie tylko z działalności, ale i wyglądu.

@elkotuelizga #dc #dlaciebie #viral #foryoupage #fyp #foryou ♬ see you again – sped up audios

Nastolatka jest podobna do mamy?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Małgorzata Tomaszewska jest W CIĄŻY! Prowadząca „PnŚ” pochwaliła się brzuszkiem (ZDJĘCIA)

Roksana Węgiel już planuje ślub! Tak wyobraża sobie ten dzień: „Marzy mi się, żeby to był NASZ dzień”