w

Małgorzata Tomaszewska jest W CIĄŻY! Prowadząca „PnŚ” pochwaliła się brzuszkiem (ZDJĘCIA)

Małgorzata Tomaszewska fot. Instagram @malgorzata__tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się właśnie radosną nowiną. Prowadząca „Pytania na Śniadanie” ogłosiła, że jest w ciąży i opublikowała zdjęcie, na którym możemy zauważyć widoczny już brzuszek.

Małgorzata Tomaszewska debiutowała w 2012 roku na antenie telewizji Sportklub, a dwa lata później została pogodynką Polsatu. Dużą popularność przyniósł jej udział w 4. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

Tomaszewska od 2018 roku związana jest z Telewizją Polską i choć pierwotnie w „Pytaniu na Śniadanie” zajmowała się jedynie tematem kultury i show-biznesu, w maju 2019 roku awansowała na stanowisko prowadzącej programu śniadaniowego. Małgorzata widzom znana jest także m.in. z „The Voice of Poland”.

Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży

Małgorzata Tomaszewska chętnie udziela się na Instagramie, ale nie lubi zdradzać zbyt dużo informacji na temat swojego życia prywatnego. Świadczy o tym choćby fakt, że dopiero w zeszłym roku prezenterka potwierdziła, że rozwiodła się ze swoim drugim mężem, z którym ma synka Enzo.

Teraz prowadząca „Pytania na Śniadanie” przekazała radosną nowinę i zachwyciła fanów. Okazuje się, że Małgorzata jest w ciąży!

Kochani, chciałam się z Wami podzielić wspaniałą nowiną i naszym szczęściem – napisała.

Oficjalnie nie wiadomo, kto jest ojcem dziecka, jednak informator „Świata gwiazd” przekazał, iż obecnym partnerem prezenterki ma być niejaki Robert, z którym w związku jest rzekomo już od dwóch lat. Źródło serwisu zdradziło także, że Małgorzata jest już w trzecim miesiącu ciąży.

Tomaszewska na swoim profilu opublikowała zdjęcia, na których prezentuje ciążowy brzuszek na tle malowniczych widoków. Internauci pośpieszyli z gratulacjami.

Enzuś będzie miał rodzeństwo ;

Ale super! Wszystkiego, co najpiękniejsze dla was ;

Coś wspaniałego ;

Gratulacje i dużo zdrówka – czytamy pod postem.

Gratulujemy!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Sonia Bohosiewicz - fot. Instagram @soniabohosiewicz

Sonia Bohosiewicz świetnie bawi się na lotnisku. Wybrała się na nietypowe wydarzenie! Fani: „Co to za nastolatka?”

Izabela Macudzińska, Eliza Macudzińska - fot. Instagram @izabela.macudzinska

Córka Izabeli Macudzińskiej coraz bardziej przypomina mamę. Nastolatka idzie w jej ślady! Jak dziś wygląda?