w

Małgorzata Tomaszewska coraz bliżej porodu. Prezenterka uchyliła rąbka tajemnicy. Tak nazwie córkę

Małgorzata Tomaszewska - fot. Instagram @malgorzata__tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska - fot. Instagram @malgorzata__tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska jest obecnie w drugiej ciąży, a termin zbliża się wielkimi krokami. Prezenterka postanowiła zdradzić, co nieco i podała imię przyszłej pociechy. Wiadomo, kto je wybrał.

Małgorzata Tomaszewska jest dobrze znana ze szklanego ekranu. Przez dłuższy czas była związana z Polsatem. Od 2018 roku rozpoczęła współpracę z Telewizją Polską. Fani najlepiej kojarzyli ją z Pytania na śniadanie, z którego niedawno została zwolniona. To nie spodobało się wielu osobom, gdyż prezenterka jest obecnie w ciąży.

Tomaszewska spodziewa się właśnie drugiego dziecka, jak wiadomo, ma to być dziewczynka. Nie wiadomo jednak, kto jest ojcem pociechy, ponieważ dziennikarka nie zdradza informacji na temat swojego aktualnego partnera. Wiadomo, że na koncie ma już dwa nieudane związki. Owocem jednego jest jej syn Enzo.

Małgorzata Tomaszewska zdradziła imię dziecka

Niedawno prezenterka opublikowała zdjęcia z porodówki, urządzając przy tym Q&A dla fanów. Ci skorzystali z okazji, by zapytać o poprzednią i obecną ciążę. Przyszła ponownie mama zdradziła, że termin porodu ma na luty, więc już niebawem można spodziewać się małego bobasa na świecie. Ma to być córeczka, dla której imię już przygotowała. 

„Kocham cię Laurka” – to były pierwsze słowa, jakie nasz synek wypowiedział do brzuszka. I wtedy już wiedzieliśmy, że spośród wszystkich propozycji to jest właśnie imię dla naszej córeczki. Laura — napisała na Instagramie.

Okazuje się, że to nie sama mama wybrała imię dla córki, lecz jej pierworodny syn. Dziewczynka będzie nazywała się Laura. Imię pochodzi od łacińskiego słowa laur, czyli wawrzyn. Osoby te charakteryzuje pracowitość, ambitność, determinacja i pełnia energii. 

Podoba Wam się takie imię?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Marcelina Zawadzka, Max Gloeckner - fot. Instagram @marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka już wie, gdzie spędzi Walentynki 2024. Modelka będzie świętować potrójnie! „Dobrze spędzić ten czas razem”

Aneta Zając - fot. Instagram@aneta_zajac_official

Aneta Zając pochwaliła się synami. Bliźniaki to już nastolatkowie. Mocno się zmienili