w

Małgorzata Tomaszewska wkrótce po raz drugi zostanie mamą. W końcu zdradziła płeć maleństwa! „Marzenia się spełniają”

Małgorzata Tomaszewska - fot. Piętka Mieszko/AKPA, Instagram @malgorzata__tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska - fot. Piętka Mieszko/AKPA, Instagram @malgorzata__tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska z niecierpliwością oczekuje narodzin drugiego dziecka. Widzowie z uśmiechem na ustach obserwują jej rosnący brzuszek i gorąco kibicują przyszłej mamie. Prezenterka w końcu zdradziła płeć maleństwa. Chłopiec czy dziewczynka?

Małgorzata Tomaszewska to znana prezenterka telewizyjna, która od 2018 roku pojawia się w Pytaniu na śniadanie. Na początku zajmowała się tematyką związaną z kulturą i show-biznesem, lecz później producenci dali jej okazję do rozwinięcia skrzydeł i zaproponowali jej posadę prowadzącej śniadaniówkę. Aktualnie na kanapie towarzyszy jej Aleksander Sikora, z którym stworzyła niezwykle zgrany i lubiany duet.

Dziennikarka jest bardzo skryta i niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. W przeszłości była żoną kierowcy o nazwisku Słomina, po którym przyjęła drugie nazwisko. Później słowa przysięgi wypowiedziała z Ahmetem Seyfi Yigit Tarci, z którym doczekała się syna, Enzo. Chłopiec ma już 6 lat i wkrótce będzie miał okazję sprawdzić się w roli starszego brata.

Małgorzata Tomaszewska zdradziła płeć dziecka

Tomaszewska na początku sierpnia opublikowała na Instagramie wpis, którego nikt się nie spodziewał. Poinformowała w nim, że jest w ciąży! Dotychczas nic nie wskazywało na to, że w jej życiu prywatnym szykuje się prawdziwa rewolucja. Dopiero załączone w poście zdjęcia zdradziły, że ukrywała radosną nowinę przez kilka miesięcy.

Małgorzata bardzo chroni swoje życie prywatne i choć regularnie publikuje nowe wpisy na Instagramie, dopiero w zeszłym roku potwierdziła, że rozstała się z drugim mężem. Dotychczas nie pokazała światu taty nienarodzonego maleństwa, lecz z informacji Świata Gwiazd wynika, że jest nim niejaki Robert, z którym podobno od dwóch lat pozostaje w nieformalnym związku.

Choć prezenterka stroni od poruszania intymnych tematów, jako mama jest bardziej wylewna. Chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia z synkiem, a teraz również takie, na których eksponuje ciążowy brzuszek. Widzowie niedawno byli świadkami, jak wzruszyła się w Pytaniu na śniadanie, ponieważ po raz pierwszy poczuła ruchy dziecka.

Tomaszewska ma kolejne powody do radości. Okazuje się, że zna już płeć maleństwa i postanowiła podzielić się tą radosną nowiną z fanami. Chłopiec czy dziewczynka?

Marzenia się spełniają. Czekamy Maleńka! – napisała na Instagramie.

Okazuje się, że prowadząca Pytanie na śniadanie będzie miała córeczkę! Z tej okazji jej dom zdominował róż. Na opublikowanych kadrach trzyma w dłoni ogromny bukiet w tym kolorze, a za nią unosi się balon przedstawiający małą dziewczynkę.

Pod wpisem błyskawicznie zaroiło się od komentarzy z gratulacjami:

  • Jednak dziewczynka??? Ale fajnie. Jeszcze raz gratulacje.
  • Wspaniale! Córeczka będzie miała duże wsparcie w starczym bracie, na pewno będzie ją chronił. Dużo zdróweczka i najlepszości dla Was.
  • A mówią, że Dziewczynka zabiera Mamie urodę, tutaj jest zupełnie odwrotnie! Gosiu, Malutka będzie miała piękny wzór do naśladowania! Gratulacje i uściski!
  • Aaaaaa! Największe i najszczersze Gratulacje!!
  • Wszystkiego dobrego Pani Małgosiu.

Gratulujemy!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Fagata, Stuu, Pandora Gate

Pandora Gate. Fagata złożyła zeznania w prokuraturze w sprawie byłego chłopaka. „Też JESTEM JEDNĄ Z OFIAR manipulacji Stuu”

Anonymous, Pandora Gate - fot. Pixabay @TheDigitalArtist

Pandora Gate. Grupa Anonymous prześwietla polskich YouTuberów. Na celowniku znane nazwiska. Udostępnili pierwsze informacje