w

Marcelina Zawadzka już wie, gdzie spędzi Walentynki 2024. Modelka będzie świętować potrójnie! „Dobrze spędzić ten czas razem”

Marcelina Zawadzka, Max Gloeckner - fot. Instagram @marcelina_zawadzka
Marcelina Zawadzka, Max Gloeckner - fot. Instagram @marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Celebrytka pochwaliła się tam, gdzie będzie spędzać walentynki. Okazuje się, że to nie jedyna okazja, jaką będzie wtedy świętować.

Marcelina Zawadzka jest dobrze znana w polskim show-biznesie. Przez długi czas była związana z TVP, a następnie nawiązała współpracę z Polsatem. Pierwsze kroki w branży jednak stawiała jako modelka, co kontynuuje do dzisiaj. Fani kojarzą ją z takich produkcji, jak The Voice of Poland, Pytanie na śniadanie, Dance Dance Dance czy Farma.

Prywatnie także dobrze jej się układa. Modelka jest zaręczona z przedsiębiorcą Maxem Gloecknerem. Para będzie niedługo świętować wspólnie walentynki, czym Zawadzka pochwaliła się w relacji na Instagramie. Wiadomo, gdzie będą celebrować dzień zakochanych.

Marcelina Zawadzka świętuje

Prezenterka od kilku lat spotyka się z pochodzącym z Niemiec biznesmenem Maxem Gloecknerem. Para chętnie występuje razem na wydarzeniach i udostępnia wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Okazuje się, że w najbliższe walentynki będą mieli kilka powodów do świętowania.

Spotykamy się w Meksyku i zostajemy tam dłuższą chwilę — mówiła w InstaStory.

Para po raz pierwszy spotkała się w 2021 roku w Meksyku i to właśnie tam mają zamiar spędzać dzień zakochanych. Dodatkowo, będą świętować także urodziny Gloecknera oraz rocznicę.

A Wy, co planujecie na Walentynki 2024?

Marcelina Zawadzka - fot. Instagram @marcelina_zawadzka
Marcelina Zawadzka – fot. Instagram @marcelina_zawadzka
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Filip Chajzer - fot. Instagram @filip_chajzer

Filip Chajzer podbija parkiet, a fani się śmieją. TAK prezenter przygotowuje się do „TzG”

Małgorzata Tomaszewska - fot. Instagram @malgorzata__tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska coraz bliżej porodu. Prezenterka uchyliła rąbka tajemnicy. Tak nazwie córkę