w

Marcelina Zawadzka pozuje na czerwonym dywanie z partnerem. Para dobrze bawiła się na premierze „Akademii Pana Kleks”. Fani: „Niczym Blake Lively i Ryan Reynolds” [FOTO]

Marcelina Zawadzka, Max Gloeckner - fot. Instagram @marcelina_zawadzka
Marcelina Zawadzka, Max Gloeckner - fot. Instagram @marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To właśnie tam pochwaliła się zdjęciem z czerwonego dywanu. Na premierze Akademii Pana Kleksa towarzyszył jej ukochany. Para przyćmiła wszystkich, a fani byli zachwyceni. Porównali ich nawet do sławnego hollywoodzkiego małżeństwa.

Marcelina Zawadzka jest dobrze znana w świecie show-biznesu. Sławę zyskała jako modelka, zdobywając w 2003 roku po raz pierwszy tytuł Miss Malborka Nastolatek. W 2011 roku z kolei została wybrana na Miss Polonii, a rok później reprezentowała kraj w konkursie Miss Universe.

Nie spoczęła przy tym na laurach i postanowiła spróbować swoich sił także na innych polach. W ten sposób fani mogą kojarzyć ją ze szklanego ekranu. Prowadziła bowiem takie programy, jak Projektanci na start, Pytanie na śniadanie czy Bake Off – Ale ciacho!. Na swoim koncie ma także pierwsze aktorskie role, jak postać Alicji w serialu Pierwsza miłość. Jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To tam pochwaliła się kolejnym czerwonym dywanem ze swoim ukochanym.

Marcelina Zawadzka pozuje z partnerem na premierze filmu

Modelka prywatnie jest narzeczoną Maxa Gloecknera. Para zaręczyła się w tym roku, czym pochwalili się w mediach społecznościowych. To były wyjątkowe zaręczyny na tle kanionu i zachodu słońca, gdy para była na wycieczce do Stanów Zjednoczonych. Wiadomo, że aktorka marzy o tradycyjnym ślubie kościelnym i weselu, gdyż deklaruje się jako nawrócona katoliczka. Tym razem z narzeczonym pojawiła się na premierze nowej Akademii Pana Kleksa.

Piękna i Bestia? – napisała na Instagramie.

Para poznała się podobno w czasie pobytu w Meksyku kilka lat temu. Gloeckner jest pochodzącym z Niemiec przedsiębiorcą i influencerem. Wspólnie po raz pierwszy jako para zadebiutowali w zeszłym roku podczas Polsat SuperHit Festiwal. Od tego czasu często razem pojawiają się na wydarzeniach i ściankach. Na premierze filmu reżysera Macieja Kawulskiego przyćmili innych uczestników i zdobyli serca fanów, którzy nie mogli wyjść z podziwu.

  • Przepiękni.
  • Wyglądacie jak Blake Lively i Ryan Reynolds. Klasa i szyk.
  • Wyglądacie obłędnie.
  • Wow! Jest ogień!

Co Wy sądzicie o wyglądzie pary?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Edyta Górniak - fot. screenshot Instagram @edytagorniak

Edyta Górniak przez lata KŁAMAŁA! W końcu wyznała prawdę. „Przyznam szczerze, że…”

Jak nie przytyć w święta?

Jak nie przytyć w święta? Praktyczny poradnik, dzięki któremu nie przybędzie ci dodatkowych kilogramów