w ,

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Marcelina Zawadzka debiutowała z partnerem na ściance! Piękna z nich para?

Marcelina Zawadzka, fot. AKPA, Instagram @marcelina_zawadzka
Marcelina Zawadzka, fot. AKPA, Instagram @marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka jest jedną z prowadzących tegoroczny SuperHit Festiwal 2022 w Sopocie. Podczas koncertu platynowego, który odbył się w sobotę, debiutowała z partnerem na ściance. Piękni?

Polsat SuperHit Festiwal 2022 to jedno z największych wydarzeń muzycznych w Polsce. Wydarzenie to po raz pierwszy zorganizowano w 2015 roku i zastąpiło popularne TOPtrendy. Co roku odbywa się on w Operze Leśnej w Sopocie i składa się z trzech części: Koncertu Platynowego, Hitów z sieci bez tajemnic, Radiowego Przeboju Roku i Kabaretonu. Zazwyczaj można też wysłuchać koncertu jednego wykonawcy.

W poniedziałek odbyła się konferencja prasowa, podczas której mogliśmy zobaczyć niemal wszystkich wykonawców i prowadzących. Wśród nich brylowała Marcelina Zawadzka, która w przeszłości była prezenterką Telewizji Polskiej, jednak po głośnej aferze z fałszowaniem faktur została zwolniona. Nie musiała długo czekać na kolejne intratne oferty pracy. Obecnie współpracuje z Polsatem i jak widać, jest tam bardzo doceniana, ponieważ ma okazję poprowadzić festiwal w Sopocie.

Marcelina Zawadzka debiutuje z partnerem na czerwonym dywanie

Los ostatnio jest dla Zawadzkiej bardzo łaskawy. Nie tylko w krótkim czasie znalazła nowe zatrudnienie, ale i spotkała prawdziwą miłość. W przeszłości miała kilku partnerów, w tym m.in. Mikołaja Roznerskiego i Rafała Jonkisza, jednak z żadnym z nich nie udało jej się zbudować trwałej relacji. Dopiero gdy przeniosła się na kilka miesięcy do Dubaju, los postawił przed nią przystojnego Maxa Gloecknera. Pochodzący z Niemiec biznesmen na co dzień zajmuje się sprzedażą biomagnetycznych bransoletek.

Marcelina niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, dlatego też wielkim zaskoczeniem dla wszystkich było, gdy w sobotę, przy okazji Koncertu Platynowego, pojawiła się na czerwonym dywanie w towarzystwie partnera. Na tę okazję włożyła bardzo obcisłą i krótką sukienkę w kolorze różu z aplikacjami przypominającymi maki. Połączyła ją z czarną skórzaną ramoneską i kowbojkami. Stylizację dopełniły okulary przeciwsłoneczne. U jej boku pozował Max, który włożył biały T-shirt, czarną marynarkę i spodnie w tym samym kolorze. Na nogach miał białe tenisówki.

Podoba wam się ta para?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Fińskie piwo o tematyce NATO stało się prawdziwym hitem. „Smak bezpieczeństwa z nutką wolności”

Joanna Opozda, fot. Instagram @asiaopozda

Joanna Opozda zdradziła fanom, ile przytyła w ciąży. Gdy pokazała brzuch 3 miesiące po porodzie, wszystkim opadły szczęki