w

Marcelina Zawadzka powiedziała TAK! Pochwaliła się zdjęciem z zaręczyn. Jakie widoki!

Marcelina Zawadzka, Max Gloeckner - fot. Instagram @marcelina_zawadzka
Marcelina Zawadzka, Max Gloeckner - fot. Instagram @marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka ostatnio jest w centrum zainteresowania. Niedawno pojawiły się plotki, że modelka się zaręczyła. Teraz okazuje się, że to prawda. Postanowiła pochwalić się relacją z wydarzenia.

Marcelina Zawadzka jest znaną modelką, prezenterką i aktorką. Celebrytka nie miała dotychczas tyle szczęścia w miłości, co w karierze. Jednak udało się jej znaleźć szczęście u boku Maxa Gloecknera, z który od lat tworzy związek.

Para poznała się podczas urlopu w Meksyku i zaiskrzyło między nimi. Połączyły ich wspólne zainteresowania. Partner modelki jest pochodzącym z Niemiec przedsiębiorcą. Jednym z produktów, jakie sprzedaje są specjalne bransoletki, mające współgrać i regulować ludzką aurę. Okazuje się, że ich związek zgodnie z marzeniem celebrytki wszedł na nowy poziom.

Marcelina Zawadzka powiedziała tak

Modelka od dawna jest w szczęśliwym związku, a ostatnio przyznała sama, że chciałaby wyjść za swojego partnera. Jednak nie chciała niczego przyspieszać, ponieważ pozostawiała sprawę w rękach ukochanego.

Głupio mi pytać. Nie możesz na to wywierać wpływu. Mam intuicję, ale jednak jest też coś takiego, że wiesz, że on przyjeżdża do Polski, jest z moją rodziną. Nie wiem, czy to będzie dla niego dobry czas — powiedziała w rozmowie z Pomponikiem.

Celebrytka oficjalnie pochwaliła się zaręczynami w mediach społecznościowych. Para pobrała się w Stanach Zjednoczonych w bardzo amerykańskim stylu. Na udostępnionym przez nią zdjęciu widać Maxa w kowbojskim kapeluszu klęczącego z pierścionkiem w ręku oraz aktorkę w koszuli w kratę i kowbojkach. Wszystko to na tle zapierającej dech w piersiach scenerii. Zawadzka powiedziała tak, więc para może zacząć planować swój wymarzony ślub. Fani, a wśród nich nie zabrakło i znanych osób, pośpieszyli z gratulacjami.

  • Noooooo w końcu ! Matko jedyna już myślałem że się nie doczekam !!!!
  • OMG !!!! Jak cudownie !!!!! Gratulacje Kochana moja!!!!! Wiesz, że cieszę się jeszcze mocniej i mocniej.
  • Gratulacje!!
  • Omg!!!! Graty!!! Jeszcze tylko bobo i będzie git.
  • Wow Marcysia. Cieszę się Twoim szczęściem i tym, że wreszcie trafiłaś na właściwą osobę. Serdeczne gratulacje.
  • Gratulacje zakochańce!
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Robert Karaś i Sebastian Karaś fot. Facebook @Sebastian Karaś - 100 km wpław przez Bałtyk

Brat Roberta Karasia przerwał milczenie! Opisał sportowca w gorzkich słowach. „Wulgarny i arogancki człowiek…”

Borys Szyc, Justyna Nagłowska, Sonia Szyc - fot. Instagram @borys.szyc

Borys Szyc bryluje z rodziną na festiwalu. Tak wygląda jego córka! 17-latka poszła w ślady ojca!