w

SuperSuper

Borys Szyc bryluje z rodziną na festiwalu. Tak wygląda jego córka! 17-latka poszła w ślady ojca!

Borys Szyc, Justyna Nagłowska, Sonia Szyc - fot. Instagram @borys.szyc
Borys Szyc, Justyna Nagłowska, Sonia Szyc - fot. Instagram @borys.szyc

Borys Szyc jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Prywatnie jest mężem i ojcem. Okazuje się, że jego córka poszła w ślady sławnego taty i także została aktorką. Oboje pokazali się na festiwalu filmowym.

Borys Szyc znany jest jako aktor, który na scenie aktywny jest od 1978 roku. Na swoim koncie ma wiele popularnych produkcji. Sławę przyniosły mu role w takich filmach, jak Symetria, Vinci, Oficerowi czy Listy do M. 3. Grał także w wielu serialach.

Prywatnie aktor jest ojcem i mężem. Najpierw był w związku z Anną Bareją, ale ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Doczekali się jednak córki Sonii. Obecnie jego drugą żoną jest Justyna Szyc-Nałgowska. Para pobrała się w 2019 roku, a rok później przyszedł na świat ich syn Henryk. Jednak to pierworodna córka Szyca była gwiazdą na ostatnim festiwalu w Kazimierzu Dolnym.

Córka Borysa Szyca debiutuje na festiwalu

Aktor wraz z córką Sonią pojawił się na Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. To był debiut w świecie show-biznesu dla 17-latki. Ta postanowiła pójść w ślady sławnego taty i zostać aktorką. Nastolatka pierwszą swoją produkcję nakręciła u boku ojca. Oboje zagrali w filmie Miało cię nie być, który promowali na festiwalu.

Praca nad filmem okazała się cudownym spotkaniem na wielu poziomach. Zrozumiałem, że nie trzeba mieć na wszystko odpowiedzi ani być mistrzem świata, bo potrzeba perfekcjonizmu potrafi przynieść tylko cierpienie. Myślę, że żyjemy w czasach, w których młodzi potrzebują od nas wsparcia i obecności — mówił aktor w rozmowie z Głosem Dwubrzeża.

Film kręcony był na Śląsku oraz w Warszawie. Zdjęcia zakończyły się w lipcu. Premiera zaplanowana jest na końcówkę października. To będzie pierwsza wspólna produkcja Szyca z córką oraz debiut na wielkim ekranie 17-latki. Ta często gości w mediach społecznościowych taty, ale na festiwalu można było zobaczyć, jak się zmieniła.

Wybierzecie się do kin na Miało cię nie być?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Marcelina Zawadzka, Max Gloeckner - fot. Instagram @marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka powiedziała TAK! Pochwaliła się zdjęciem z zaręczyn. Jakie widoki!

Michał Malinowski - fot. Instagram @michal_malinowski_official

Michał Malinowski był gwiazdą polskich seriali. Porzucił karierę aktorską dla TEGO. „Wierzę w to, że nie ma wolności bez ryzyka”