w

Joanna Opozda zdradziła fanom, ile przytyła w ciąży. Gdy pokazała brzuch 3 miesiące po porodzie, wszystkim opadły szczęki

Joanna Opozda, fot. Instagram @asiaopozda
Joanna Opozda, fot. Instagram @asiaopozda

Joanna Opozda dopiero po trzech miesiącach od porodu zdecydowała się zdradzić, ile przytyła w ciąży. Aż trudno uwierzyć, że aż tyle!

Joanna Opozda dokładnie trzy miesiące została mamą. Choć z niecierpliwością wyczekiwała narodzin synka, w tym czasie nie brakowało jej powodów do stresu. Nie dość, że ciężko znosiła ciążę, to jeszcze w międzyczasie uaktywnił się jej ojciec, który zaczął publicznie prać brudy. Doszło do tego, że gdy jej mama w asyście najbliższych i Antka Królikowskiego wybrała się do zajmowanego przez niego mieszkania, by odebrać swoje rzeczy, mężczyzna wyciągnął broń i strzelił. Kula przebiła ścianę, jednak niewiele brakowało, a doszłoby do tragedii.

Na chwilę przed tym, jak Vincent przyszedł na świat, nerwów przysporzył jej mąż, który ostatecznie porzucił ją dla innej kobiety. Pudelek zaraz po jego narodzinach poinformował, że Królikowski zaczął imprezować, kłamać, a także dopuścił się zdrady. Mimo iż zainteresowani nie komentowali plotek, w krótkim czasie paparazzi przyłapali go z nową ukochaną. Dowodem na to był też fakt, że Joannę ze szpitala odebrała matka.

Joanna Opozda zdradziła, ile przytyła w ciąży

W związku z tym, że ciąża nie była dla Opozdy najlepszym czasem, bardzo ograniczyła aktywność w mediach społecznościowych i niemal nie wychylała nosa z domu. Sporadycznie dzieliła się z fanami informacjami o swoim samopoczuciu.

Ostatnio wróciła na Instagram i regularnie udostępnia nowe zdjęcia i nagrania. Coraz chętniej pokazuje też, jak wygląda jej codzienność. Z uwagi na trudną sytuację życiową, postanowiła wrócić do pracy, gdyż powoli zaczynało jej brakować środków do życia.

Bardzo bym chciała spędzać z synkiem cały swój czas. Niestety jest to niemożliwe. Sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do formy i pracy. Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę — powiedziała w rozmowie z Party.

Z uwagi na wzmożoną aktywność, Joanna zaczęła odpowiadać na pytania fanów. Wielu z nich zastanawiało się, ile przytyła w ciąży, ponieważ na ostatnich zdjęciach wyglądała wprost fenomenalnie. Odpowiedź zawarła na Instastory, a przy okazji wyznała, że chce wrócić do treningów.

Pytacie, ile przytyłam w ciąży. 18 kg. Całkiem sporo. Od przyszłego tyg., chce zacząć ćwiczyć. Polecacie coś?

Po chwili sprostowała:

Oczywiście chodzi mi o jakieś ćwiczenia w domu.

Opozda miała w ciąży spory brzuszek, choć pod koniec już się nie pokazywała. Ilość dodatkowych kilogramów zaskakuje, zwłaszcza gdy przyjrzymy się płaskiemu brzuchowi Asi. Aż trudno uwierzyć, że w tak krótkim czasie wróciła do dawnej formy, tym bardziej że ograniczyła aktywność fizyczną do spacerów z synkiem.

Koniecznie zajrzyjcie do galerii poniżej.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Marcelina Zawadzka, fot. AKPA, Instagram @marcelina_zawadzka

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Marcelina Zawadzka debiutowała z partnerem na ściance! Piękna z nich para?

Madonna, fot. Instagram @madonna

Instagram ZABLOKOWAŁ Madonnę! Wystarczyła jedna publikacja, by doprowadzić administratorów do szału. „Brak mi słów”