w

Filip Chajzer podbija parkiet, a fani się śmieją. TAK prezenter przygotowuje się do „TzG”

Filip Chajzer - fot. Instagram @filip_chajzer
Filip Chajzer - fot. Instagram @filip_chajzer

Filip Chajzer jakiś czas temu pożegnał się ze stacją TVN. Jednak powróci na ekrany w innej stacji. Tak przygotowuje się do swojego debiutu na parkiecie. Fani mieli niezły ubaw.

Filip Chajzer jest dobrze znany ze szklanego ekranu. Przez długi czas był jedną z gwiazd TVN, lecz ze stacją pożegnał się jakiś czas temu. Od tego czasu wciąż śledzi, co się tam dzieje i nie wszystkie zmiany się mu podobają, o czym mówi głośno.

Dziennikarz jednak po odejściu nie narzeka na nudę. W planach ma wiele projektów nie tylko związanych z telewizją. Myślał o wydaniu własnej książki, a także próbował sił w gastronomii. Teraz jednak powróci na szklany ekran w innej stacji. Fani mieli niezły ubaw, widząc, jak przygotowuje się do swojego występu.

Filip Chajzer przygotowuje się do TzG

Dziennikarz jednak nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, gdy chodzi o występy w telewizji. Tym razem od marca będzie rywalizował na parkiecie w tanecznym show Taniec z Gwiazdami. Jego partnerką ma być Hanna Żudziewicz. Jedak na razie Chajzer przygotowuje się do zmagań samodzielnie.

Coś tam powalczymy w tym @tanieczgwiazdami – napisał na Instagramie.

Na udostępnionym filmiku można było zobaczyć, jak tańczy… z krzesłami. Mimo nieożywionej pary radził sobie całkiem dobrze. Fanów jednak rozbawiło to na tyle, że postanowili ponabijać się z prezentera w komentarzach.

  • To nie dali Ci partnerki? Ja słyszałem o cięciach budżetowych, ale nie sądziłem, że to dojdzie do takich scen.
  • No i zrobił mi Pan dzień.
  • Rama musi być.
  • A próbowałeś z kijem od szczotki?

W najnowszej edycji TzG zobaczymy m.in. Roksanę Węgiel, Maffashion, Marcina Hakiela, Michała Danilczuka, Michała Kassina i Kasię Vu Manh. Seria rusza już z początkiem marca na antenie Polsatu.

Kto uczył się tańczyć z przedmiotami?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Megan Fox - fot. Instagram @meganfox

Megan Fox debiutuje w nowym kolorze włosów. Co za zmiana! Fani są zachwyceni

Marcelina Zawadzka, Max Gloeckner - fot. Instagram @marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka już wie, gdzie spędzi Walentynki 2024. Modelka będzie świętować potrójnie! „Dobrze spędzić ten czas razem”