w

Filip Chajzer

Filip Chajzer - fot. AKPA
Filip Chajzer - fot. AKPA

Filip Chajzer jest jednym z najpopularniejszych prowadzących program Dzień dobry TVN. Ile ma lat? Gdzie mieszka? Czy jest w związku? Dlaczego rozstał się z Małgorzatą Walczak? Dowiedz się, kim jest Filip Chajzer.

Filip Chajzer to znany prezenter radiowy i telewizyjny. Od 2019 roku jest jednym ze współprowadzących poranne pasmo śniadaniowe Dzień dobry TVN. Zasłynął też z tego, że chętnie wspiera i nagłaśnia akcje charytatywne. Z jego pomocą udało się zebrać środki na leczenie kilkorga dzieci mierzących się z niezwykle poważnymi chorobami. Mimo że ma na swoim koncie wiele dobrych uczynków, to media też wielokrotnie rozpisywały się o większych i mniejszych skandalach z jego udziałem oraz o wpadkach, które zaliczył przed kamerami.

Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje na temat Filipa Chajzera.

Filip Chajzer — wykształcenie

Filip Chajzer ma średnie wykształcenie, choć podjął studia na Uniwersytecie Warszawskim. Najpierw je przerwał, a następnie w 2015 roku wznowił je w trybie wieczorowym na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Ostatecznie ich nie ukończył, co nie raz wytykał mu ojciec.

Denerwuje mnie, że w jednej sprawie Filip nie wykazał się żelazną konsekwencją — Zygmunt Chajzer powiedział w wywiadzie dla Vivy!.

Co ciekawe, mimo braku wyższego wykształcenia, lata temu UW proponował mu prowadzenie zajęć ze studentami i nie wymagał od niego dyplomu.

Powiedzieli, że nie przeszkadza im to, że mam „wykształcenie prezydenckie” – skwitował Filip w tym samym wywiadzie.

Czy Filip Chajzer ma żonę?

Filip Chajzer miał żonę. W 2011 roku ożenił się z Julią, która po ślubie przyjęła jego nazwisko. Rozwiedli się cztery lata później.

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak debiutowali na salonach w 2017 roku. Zakochani przybyli razem na Bal Fundacji TVN i od razu przyciągnęli uwagę wszystkich zgromadzonych. Ich relacja rozwinęła się błyskawicznie — w październiku tego samego roku media obiegła wieść, że powitali na świecie syna, Aleksandra.

Dziennikarka w przeszłości związana była m.in. z Telewizją Polską. W 2016 roku odeszła z pracy, ponieważ została asystentką i menadżerką Filipa. Krótko po tym została mamą i skupiła się na opiece nad maluchem. Po trzech latach przerwy wróciła do TVP Info, ale jej przygoda ze stacją nie trwała długo. W 2020 roku ogłosiła, że odchodzi z pracy, bowiem w Wiadomościach kilkukrotnie zaatakowano jej życiowego partnera.

To, jak w 'Wiadomościach’ przedstawia się osobę, którą kocham i z którą jestem, jest dla mnie nie do zaakceptowania. Kolejny materiał uderzający w Filipa, czyli w moją rodzinę po prostu mnie boli. Mam swoje bardzo dosadne zdanie na ten temat. Kończę więc przygodę z Telewizją Polską… Wybieram rodzinę i jej dobro — zakomunikowała.

Walczak od dawna jest aktywna w mediach społecznościowych i choć nie ujawniała wielu szczegółów z życia prywatnego, to wszystko wskazywało na to, że świetnie układa jej się z partnerem. Niestety pod koniec maja 2022 roku Pudelek opublikował zdjęcia paparazzi, na których dziennikarz całował się z tajemniczą brunetką. Niedługo po tym Filip i Małgorzata opublikowali wspólne oświadczenie, z którego internauci wywnioskowali, że już nie są razem.

Moi drodzy. Wylewne komentowanie życia prywatnego, to jak dobrze wiecie nie moja bajka. Dlatego wraz z Gosią najbardziej enigmatycznie, jak tylko się da, prosimy o uszanowanie naszych prywatnych decyzji. Dobro dziecka jest dla nas zawsze najważniejsze. Dziękujemy z góry.

Fakt w jednym z artykułów wspominał o tym, że dziennikarz zareagował na negatywny komentarz pod postem i wyjaśnił w nim, że rozstali się o wiele wcześniej i nie dopuścił się zdrady.

Bardzo ciekawe spostrzeżenie wykupiony hejcie z fejkowego konta. Nie masz zielonego pojęcia, kiedy rozstałem się z moją partnerką. Ja nie mam żadnego obowiązku informowania o tym kogokolwiek. A to, jak spędzam wieczory, jest moją prywatną sprawą — rzekomo napisał, po czym usunął komentarz.

Z kolei informator Pudelka przekazał, że Walczak dowiedziała się o zdradzie z mediów.

Nikt wcześniej nie słyszał o ich rozstaniu, bo po prostu żadnego rozstania wtedy nie było — po czym dodał, że w czasie, gdy spotkał się z tajemniczą kobietą, nadal razem mieszkali.

Choć nieliczni liczyli na to, że dadzą sobie drugą szansę, 38-latek w krótkim czasie odnalazł pocieszenie w ramionach kolejnej piękności.

Filip Chajzer — nowa partnerka

Krótko po tym, jak relacja Filipa i Małgorzaty dobiegła końca, prowadzący Dzień dobry TVN związał się z młodszą o 13 lat Julią. Źródło Pudelka przekazało, że kobieta nie jest związana ze światem show-biznesu.

Ma na imię Julia i niedawno skończyła 25 lat. Jest spoza branży. Filip poznał ją w internecie i zamieszkał z nią po zaledwie kilku tygodniach znajomości. Ostatnio byli razem w Trójmieście, czym zresztą Filip sam chwalił się na Instagramie — twierdził informator.

W krótkim czasie plotki okazały się być prawdą. Ich relacja postępowała błyskawicznie i już po kilku tygodniach Chajzer miał poprosić ukochaną o rękę.

Filip nie robi z tego tajemnicy. Jeszcze na urlopie pochwalił się w redakcji zaręczynami i przesłał kilku osobom zdjęcie, na którym szczęśliwa Julia pokazuje pierścionek zaręczynowy — przekazało źródło Pudelka.

Ich relacja jednak należała do tych burzliwych — krótko po tym, jak Chajzer potwierdził radosną nowinę, media obiegła wieść o ich rozstaniu. Później mieli dać sobie drugą szansę, choć tak naprawdę żadne z nich nie powiedziało tego wprost. Filip podgrzał jednak atmosferę 5 czerwca 2023, gdy opublikował na Instagramie serię zdjęć z rodziną i przyjaciółmi przy skuterze wodnym, który niedawno zakupił. W tłumie rozbawionych gości dostrzec można również Julię.

Filip Chajzer — dzieci

Filip Chajzer doczekał się dwóch synów — Maksymiliana i Aleksandra. Pierwszy z nich był owocem jego związku z Julią. Małżonkowie rozstali się w listopadzie 2013 roku. Od tamtego momentu dzielili się opieką nad chłopcem, ale 16 lipca 2015 roku w ich życiu wydarzyła się potworna tragedia.

Tamtego pamiętnego dnia 9-letni Maks wraz z dziadkiem (Romanem M. – teściem Chajzera) podróżował autem. Na drodze w miejscowości Szczytniki k. Płońska auto prowadzone przez mężczyznę z niewyjaśnionych powodów zjechało z pasa ruchu i z impetem uderzyło w stojącą na poboczu naczepę ciężarówki. Siła uderzenia była tak duża, chłopiec zmarł na miejscu.

Zadziwiającym był fakt, iż na jezdni nie było widać śladów hamowania. W krótkim czasie ustalono, że Roman M. najprawdopodobniej miał zawał i stracił panowanie nad pojazdem. Zresztą po samym zdarzeniu został przetransportowany do szpitala, w którym spędził kilka dni. Lekarze nie wypuścili go z placówki na pogrzeb wnuka.

O tragedii w rodzinie Chajzerów poinformował zrozpaczony Filip. Na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikował rozdzierające serce oświadczenie:

Ten wpis jest ponad moją siłę jak zresztą wszystko od zeszłego tygodnia. Straciłem moje dziecko. Syna, którego kochałem nad wszystko na świecie. Moje życie właśnie straciło sens. Ten wpis jest ponad moją siłę jak zresztą wszystko od zeszłego tygodnia. Mam nadzieję, że jeszcze uda mi się go kiedyś znaleźć. Teraz nie wiem tylko jeszcze jak. Jestem w bardzo złym stanie. Jest ze mną rodzina i przyjaciele. Z góry bardzo dziękuję za wsparcie, modlitwę, zwykłą dobrą myśl — zrozpaczony Filip napisał na Facebooku.

W 2017 roku prezenter doczekał się drugiego syna, Aleksandra, którego mamą jest dziennikarka Małgorzata Walczak.

Filip Chajzer — fundacja

Filip Chajzer na przestrzeni lat wsparł wiele zbiórek charytatywnych. W końcu wpadł na pomysł założenia własnej fundacji, do czego konsekwentnie dążył od maja 2021 roku. Owocem jego starań jest organizacja Taka Akcja, która ma bardzo ambitne plany na przyszłość:

Dlatego Fundacja “Taka Akcja” 🔥🔥🔥 ma dużą ambicję, aby ten projekt, wprowadził rewolucję w systemie pomocowym, a co tam! Na skalę światową. Na razie ruszamy z klasycznym portalem zbiórkowym, ale już wkrótce uruchomimy kolejne rozwiązania, które zachęcą do pomocy nawet najbardziej opornych. […] Projekt tworzymy z moim Fundacyjnym teamem. Jak wspominałem, naszą ambicją jest rewolucja na skalę międzynarodową. Nakład środków i czasu jest ogromny. Jednak nie poddajemy się […].

Wraz z pomocą fanów zbiera środki m.in. na specjalistyczne leczenie dzieci, ale i m.in. na wóz strażacki oraz zakup kosmetyków i chemii gospodarczej dla Dzieci z Domów Dziecka w Polsce.

Filip Chajzer informacje

Filip Chajzer wiek: 38 lat. Filip Chajzer urodził się 27 listopada 1984 roku w Warszawie

Filip Chajzer wzrost: 185 cm

Filip Chajzer waga: brak informacji. Filip Chajzer na przestrzeni lat przeszedł spektakularną metamorfozę — schudł 20 kilogramów.

Filip Chajzer rodzice: Zygmunt Chajzer, Dorota Chajzer

Filip Chajzer rodzeństwo: Weronika Chajzer

Filip Chajzer związki: Julia Chajzer (2011-2015), Małgorzata Walczak (2017-2022), Julia (2022-obecnie?)

Filip Chajzer dzieci: Maksymilian Chajzer, Aleksander Chajzer

Filip Chajzer wykształcenie: średnie

Filip Chajzer kariera:

Filip Chajzer na początku kariery zawodowej pracował jako redaktor Super Expressu, Życia Warszawy i Newsweeka. Nie próżnował jednak i gdy w 2009 roku nadarzyła się okazja, podjął współpracę z TVN Warszawa. To właśnie w tej stacji zaczął rozwijać skrzydła w serwisie informacyjnym Stolica.

W końcu w maju 2011 dołączył do redakcji Dzień dobry TVN. Na początku był reporterem, a w latach 2014, 2016 i 2017 prowadził letnie wydanie programu. Od 2019 roku na stałe dołączył do grona prowadzących poranne pasmo śniadaniowe. Wraz z Małgorzatą Ohme stworzył tak zgrany duet, że teraz widzowie wręcz nie wyobrażają sobie, by kiedyś mogło ich zabraknąć na szklanym ekranie.

Chajzer miał okazję pracować też przy takich programach, jak Mali Giganci, Dom Marzeń, Hipnoza, Studio TTV i Big Brother Nocą. Wraz z Zygmuntem Chajzerem wziął udział w formacie Ameryka Express.

Jego głos doskonale znają też słuchacze Radia Złote Przeboje, w którym wraz z ojcem prowadził konkurs Chajzer kontra Chajzer, a od września 2013 do czerwca 2014 również Piątek u Chajzerów. Z kolei w Czwórce można było usłyszeć go w audycji Piątek, piąteczek, piątunio.

Filip Chajzer bibliografia: brak

Filip Chajzer filmografia: brak

Filip Chajzer teatr: brak

Filip Chajzer nagrody:

  • Nagroda plebiscytu Logo24.pl na Stylowego Mężczyznę Roku 2013 (2013)
  • Nagroda MediaTory w kategorii AkumulaTor (2013)
  • Wiktor w kategorii Odkrycie Roku 2013 (2014)
  • Nagroda magazynu Esquire w kategorii Media (2017)
  • Telekamera w kategorii Nadzieja Telewizji (2018)
  • Brązowy BohaterOn (2019)
  • Złoty Bohater On, nagroda od publiczności (2019)

Filip Chajzer Instagram: @filip_chajzer

Filip Chajzer Facebook: @ChajzerFilip

Filip Chajzer Twitter: brak

Filip Chajzer TikTok: @filip_chajzer

Filip Chajzer YouTube: @wchodzewto4187

Powiązane artykuły:

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Piotr Gąsowski - fot. Instagram @piotr.gasowski.official

Piotr Gąsowski w przeszłości był prawdziwym kobieciarzem. Spotykał się z OŚMIOMA paniami równocześnie! „To nie było zaliczanie”

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski - fot. Gillert, Kurnikowski AKPA

Paulina Smaszcz zdradziła, co usłyszała od Macieja Kurzajewskiego PRZED rozwodem. Aż trudno w to uwierzyć. „Nie mam zgody na kłamstwa”