w

Filip Chajzer oficjalnie potwierdza zaręczyny z młodziutką Julią! Fani nie pałają entuzjazmem: „A dopiero było rozstanie…”

Filip Chajzer oświadczył się Julii - fot. Instagram @filip_chajzer, @mazurrollo_lagotto
Filip Chajzer oświadczył się Julii - fot. Instagram @filip_chajzer, @mazurrollo_lagotto

W życiu prywatnym Filipa Chajzera zaszły poważne zmiany! Dziennikarz przekazał, że już nie ma dziewczyny… a narzeczoną! Nie wszyscy przyjęli tę informację entuzjastycznie. Co wiadomo o jego wybrance?

Filip Chajzer od lat cieszy się bardzo dużą popularnością. Nie tylko doskonale odnajduje się w roli prowadzącego Dzień dobry TVN, ale i pomaga ludziom będącym w potrzebie. Choć media nie raz rozpisywały się na ten temat, w ostatnich tygodniach najczęściej wspominają o nim w kontekście rozstania z wieloletnią partnerką Małgorzatą Walczak, z którą doczekał się syna.

Być może obyłoby się bez szumu, gdyby to zainteresowani ogłosili tę nowinę jako pierwsi. Problem jednak w tym, że prezenter został przyłapany przez paparazzi na schadzce z Anną Jędrzejuk. Wykonane przez nich kadry nie budziły wątpliwości co do tego, że łączy ich o wiele bliższa relacja niż przyjaźń. Ta okazała się jednak niezbyt trwała, ponieważ krótko po tym się rozstali. Chajzer jednak długo nie był kawalerem — jego serce skradła poznana w internecie 25-letnia Julia.

Taka miłość może zdarzyć się tylko raz… na zawsze — powiedział Faktowi.

Teraz już oficjalnie można powiedzieć, że ich relacja weszła w kolejny etap.

Filip Chajzer zaręczył się z nową partnerką

Prowadzący śniadaniówkę nie traci czasu. Ostatnio w rozmowie z serwisem Dzień dobry TVN nazwał tajemniczą Julię narzeczoną. Zaraz po tym osoba związana ze stacją zdradziła Pudelkowi, że Filip nie robi już z tego tajemnicy.

Chajzer w końcu zdecydował się podzielić swoim szczęściem z fanami i w sobotę opublikował na Instagramie wpis, który nie pozostawia najmniejszych złudzeń co do statusu ich związku.

Kwiaty dla narzeczonej kupił, kawę wypił, sernik zjadł, co za piękne miejsce […] – czytam w opisie.

Pod publikacją od razu zaroiło się od komentarzy internautów. Niektórzy wytknęli mu, że dopiero co rozstał się z matką swojego syna, a już wchodzi w kolejną, poważną, relację.

  • Ileż wy tych narzeczonych panie macie.
  • Szybkie tempo, nie dziewczyna, nie partnerka, tylko już narzeczona, a dopiero było rozstanie, ech Ci faceci…
  • Narzeczonych jak psów w Celestynowie tylko psy są wierne…
  • Dużo szczęścia i miłości.
  • Dużo miłości dla was. Ale mi smaka tym sernikiem narobiłeś.
  • Jak Wiśniewski, co rusz to nowa i dzieciak […].

Kim jest narzeczona Filipa Chajzera?

Julia jest młodsza od dziennikarza o 13 lat, ale to nie stanowi dla nich przeszkody, ponieważ świetnie czują się w swoim towarzystwie. Mają też wiele wspólnego — oboje są miłośnikami psów rasy Lagotto Romagnolo i posiadają dwa. Pupile w krótkim czasie doczekały się nawet własnego profilu na Instagramie. Na zdjęciach widać, że i one świetnie się ze sobą dogadują.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Joanna Koroniewska - fot. Instagram @joannakoroniewska

Joanna Koroniewska zaszalała z kolorem włosów i rozpaliła wyobraźnię Macieja Dowbora do czerwoności. „Taka trochę obca jesteś”

Maja Sablewska - fot. Instagram @sablewska

Maja Sablewska w końcu przyznała, że to nie dieta zmieniła jej rysy twarzy. „Wiele błędów popełniłam, eksperymentując z medycyną estetyczną”