w

Joanna Koroniewska zaszalała z kolorem włosów i rozpaliła wyobraźnię Macieja Dowbora do czerwoności. „Taka trochę obca jesteś”

Joanna Koroniewska - fot. Instagram @joannakoroniewska
Joanna Koroniewska - fot. Instagram @joannakoroniewska

Joanna Koroniewska zaszalała i pokazała się fanom w zupełnie innym wydaniu. Odważny strój i nowy kolor włosów podziałały na wyobraźnię Macieja Dowbora. Jak wygląda?

Joanna Koroniewska zyskała ogromną popularność dzięki roli Małgosi Mostowiak w serialu M jak miłość. Choć z produkcją rozstała się już kilka lat temu, fani jej nie opuścili i z zainteresowaniem obserwują, jak sobie radzi w życiu prywatnym.

Aktorka nie tylko regularnie pojawia się na deskach teatru, ale i realizuje się jako żona Macieja Dowbora oraz mama Janiny i Helenki. Działa też prężnie w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje blisko 700 tysięcy internautów i już teraz może poszczycić się tytułem jednej z najpopularniejszych influencerek w Polsce.

Joanna Koroniewska w czarnych włosach

Koroniewska podbiła serca fanów tym, że jest naturalna, uwielbia żartować i ma do siebie ogromny dystans. Tych cech nie można też odmówić jej mężowi, nic więc dziwnego, że publikowane przez nich zdjęcia i filmy podbijają sieć.

Ostatnio aktorka postanowiła zaszaleć i zaprezentowała się fanom w bardzo odważnym wydaniu. Z uwagi na to, że ze starszą córką są wielkimi fankami serialu The Kardashians, postanowiły upodobnić się do jego bohaterek. Na czas oglądania finałowego odcinka 2. sezonu Joanna włożyła półprzezroczyste body oraz czarną perukę. Zadbała także o staranny makijaż, który podkreślił jej urodę.

W takim wydaniu z powodzeniem mogłaby dołączyć do grona popularnych sióstr i nikt by się nie zorientował, że nie są spokrewnione. Internauci byli wprost zachwyceni jej nowym kolorem włosów, dlatego też w następnym wpisie, który opatrzyła seksowną fotką, zapytała, czy powinna się przefarbować.

To farbować się na czarno czy nie? Bo zdania były podzielone!

Piszecie, że przypominam tu Morticię Addams…

Okazuje się, że tymczasowa metamorfoza wszystkim przypadła do gustu, a już zwłaszcza Maciejowi Dowborowi, który w komentarzu puścił wodzę fantazji.

No czarna to taka trochę obca jesteś… zawsze to jakieś urozmaicenie — okraszając wpis serią rozbawionych emotek i czerwonym serduszkiem.

Obserwatorzy Koroniewskiej po dłuższym namyśle stwierdzili, że ten kolor nie pasowałby jej na stałe, ponieważ dodaje lat.

  • Co by nie mówili, petara.
  • Nie… W swoim kolorze bardziej dziewczęco i młodziej.
  • Nieeee, blond mega Ci pasuje.
  • Niczym Morticia Addams. W blondzie zdecydowanie lepiej, ale taka odmiana na chwilę czemu nie.
  • Nieeee… Wyglądasz dużo starzej w czarnych włosach. W naturalnych pięknie.
  • Nie farbować. W czarnych ładnie, ale postarzają.

A wy co myślicie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Natalia Szroeder - fot. Instagram @natalia_szroeder, Pixabay @mailanmaik

Natalia Szroeder ostro podsumowała religię katolicką. „NIE LUBIĘ KOŚCIOŁA!”. Oberwało się też TVP

Filip Chajzer oświadczył się Julii - fot. Instagram @filip_chajzer, @mazurrollo_lagotto

Filip Chajzer oficjalnie potwierdza zaręczyny z młodziutką Julią! Fani nie pałają entuzjazmem: „A dopiero było rozstanie…”