w

SuperSuper

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor dorobili się willi w Hiszpanii! Przed przeprowadzką zrobili gruntowny remont [ZDJĘCIA]

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor przeprowadzili się do Hiszpanii - fot. screenshot Instagram @joannakoroniewska
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor przeprowadzili się do Hiszpanii - fot. screenshot Instagram @joannakoroniewska

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor długo szukali swojego miejsca na świecie. Po nie do końca udanym zakupie domu poinformowali, że przenoszą się do mieszkania. Teraz pochwalili się willą… w Hiszpanii. Przestronne wnętrza robią ogromne wrażenie, ale i musiały sporo kosztować.

Joanna KoroniewskaMaciej Dowbor tworzą jedno z najpopularniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Poznali się jeszcze w czasach, gdy aktorka grała w M jak miłość i to wtedy, w trakcie wywiadu, zaczęło między nimi iskrzyć. 26 grudnia 2014 roku wzięli ślub. Pięć lat wcześniej zostali rodzicami Janiny, a gdy dziewczynka miała dziewięć lat, na świat przyszła ich druga pociecha, Helenka.

Małżonkowie długo szukali swojego miejsca na ziemi. Najpierw kupili spory dom, który wykańczali, jednak ostatecznie zrezygnowali z tego pomysłu i kupili mieszkanie w stolicy. Od kilku tygodni trwają tam prace wykończeniowe i gdy już za chwilę mieli się wprowadzać, obwieścili, że dorobili się także willi w Hiszpanii. 

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kupili dom w Hiszpanii

Joanna i Maciej przez rok skrywali tę radosną nowinę przed fanami. Dopiero gdy wszystko było gotowe, opublikowali na Instagramie krótkie nagranie, na którym pokazali nową posiadłość. Przy okazji pochwalili się ogromnymi zmianami, jakie zaszły we wnętrzach, od czasu gdy nabyli nieruchomość, a trochę ich było.

Przy okazji przeprowadzki, Koroniewska zorganizowała dla fanów zabawę, podczas której mogli zadawać jej pytania. Internauci byli ciekawi, kiedy wpadli na pomysł przeprowadzki za granicę. Okazuje się, że mieli ku temu kilka powodów.

Jakoś w trakcie pandemii. W Polsce ceny nad morzem szalały totalnie, a pogoda była i jest w kratkę — od zawsze. Nasz przyjaciel nas obśmiał i tak jakoś zaczęliśmy myśleć, latać i szukać. Czynnikiem mega ważnym był i jest stan zdrowia naszej młodszej córki, szukaliśmy miejsca z mikroklimatem. I BINGO — napisała na Instastory.

Trzeba przyznać, że wybrali świetną lokalizację. Z tarasu rozciąga się widok na okoliczne zabudowania oraz morze. W ogrodzie rosną bujne palmy, a aktorka zdradziła, że posiadają również własny basen.

Mamy basen. I dom na własność — odpowiedziała na kolejne pytanie.

W galerii poniżej możecie obejrzeć udostępnione przez parę zdjęcia, które obrazuje skalę zmian, jakie zaszły w ciągu ostatniego roku.

 

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Filmik z otwierania szampana - fot. screenshot YouTube @panorama.kielce mat

Ponad dwie dekady temu siłowali się z otwarciem szampana. Jak teraz wygląda rodzina z kultowego filmiku?

Edyta Górniak opowiedziała o „miłości swojego życia”. Gwiazda twierdzi, że miała zostać żoną Bruce’a Lee!