w

Polscy celebryci chętnie kupują posiadłości za granicą. Niektórzy mają kilka mieszkań. Jaki kierunek wybierają najczęściej?

Joanna Koroniewska, Michał Bajor - fot. Instagram
Joanna Koroniewska, Michał Bajor - fot. Instagram

Polscy celebryci coraz częściej decydują się na zakup mieszkania za granicą. Ostatnio Filip Chajzer poinformował, że podjął decyzję o wyprowadzce z Polski na stałe. Nie jest pierwszą osobą, która wpadła na ten pomysł. Które polskie gwiazdy mają posiadłości za granicą?

Po głośnej aferze związanej z fundacją Filip Chajzer ogłosił, że na stałe wyprowadza się z Polski. Kupił mieszkanie w Hiszpanii, a dokładniej w Marbelli. Prezenter podkreślił w wywiadzie, że teraz jest najszczęśliwszy, a jego syn Aleks jest zachwycony na myśl o nadchodzących zmianach. Kto jeszcze ma nieruchomości za granicą?

Filip Chajzer po wybuchu afery z fundacją spakował walizki i poleciał do Hiszpanii. Teraz pochwalił się, że kupił nową NIERUCHOMOŚĆ!

Polscy celebryci kupują mieszkania za granicą

Dorota Szelągowska

Hiszpania cieszy się duża popularnością wśród polskich celebrytów. Mieszkanie tam kupiła Dorota Szelągowska. Poinformowała o tym jakiś czas temu na Instagramie.

Odkąd dotarło do mnie, że prawdziwe szczęście polega na tym, że pamięta się czas, kiedy marzyło się o tym, co się teraz ma, staram się celebrować tę myśl. W życiu bym nie uwierzyła, że kiedyś będę miała dom w Hiszpanii – to było kompletnie nierealne marzenie. Ani w to, że skończę kurs na prawko, że będę miała super rodzinę, nie będę się martwić o pieniądze, Wsiądę do samolotu, a nawet, że wyjdę z domu…Różnie bywało – napisała.

Marina i Wojciech Szczęsny

Marina i Wojciech Szczęsny również wybrali Hiszpanię. Kupili tam luksusową willę.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor - fot. Gałązka/AKPA
Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor – fot. Gałązka/AKPA

W Hiszpanii apartament kupili także Koroniewska i Dowbor. Mają z wymarzonego domu widok na wodę.

Michał Bajor

fot. Instagram @michalbajorofficial

Michał Bajor niezwykle chroni swojej prywatności. Pokusił się jednak kiedyś o wyznanie, że jest właścicielem aż trzydziestu trzech mieszkań. Wiąże się z tym zabawna anegdotka.

Zanim zamieszkałem w swoim pierwszym i do dzisiaj moim domu, miałem 33 mieszkania. I z tym jest związana anegdota. Wszedłem kiedyś do Teatru Buffo. Chciałem skorzystać z łazienki, ale pomyliłem drzwi i wszedłem do gabinetu Janusza Stokłosy, gdzie siedzieli: Magda Umer, Materna, Józefowicz, Stokłosa, Machalica i jeszcze kilka osób. Przeprosiłem i zamknąłem szybko drzwi, ale zawołali mnie, mówiąc, że brakuje im jednego do działki, gdzie miały powstać domki i można powiedzieć, że dzięki tej pomyłce mam swój dom – opowiedział.

Edyta Górniak

Edyta Górniak - fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Edyta Górniak – fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Edyta Górniak jest właścicielką kilku posiadłości. Ma apartament w Warszawie, Krakowie, Tatrach, a także…w Los Angeles.

Anja Rubik

Światowej sławy modelka ma apartament w Nowym Jorku, ale podobnie jak wielu polskich celebrytów, kupiła też mieszkanie w Hiszpanii. Wybrała Majorkę, bo, jak twierdzi, tam najlepiej jej się odpoczywa.

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Viki Gabor, Dariusz Gabor - fot. Gałązka/AKPA

Sprawca napaści na Viki Gabor i jej tatę z ZARZUTEM! Ojciec artystki również może zostać pociągnięty do odpowiedzialności

Pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki - fot. AKPA

Na co zmarła Marzena Kipiel-Sztuka? Przyjaciele ujawnili, z jaką chorobą się zmagała (FOTO)