w

Filip Chajzer w gorzkich słowach o nowym damskim duecie prowadzących „DDTVN”. „To już nie jest ten prestiż”. Wspomniał o Miszczaku

Sandra Hajduk, Anna Senkara, Filip Chajzer - fot. Instagram @pkrupinska @filip_chajzer
Sandra Hajduk, Anna Senkara, Filip Chajzer - fot. Instagram @pkrupinska @filip_chajzer

W niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN został ogłoszony nowy duet prowadzących. Do grona gospodarzy śniadaniówki dołączy Anna Senkara i Sandra Hajduk. Filip Chajzer skomentował ten wybór. Co sądzi o decyzji stacji?

W popularnym programie śniadaniowym Dzień dobry TVN zaszły w tym roku duże zmiany. Od jesieni prowadzący witają widzów w nowym studio i o wcześniejszej porze. Doszło również do masowych zwolnień gospodarzy programu. Z pracą pożegnał się m.in. Filip Chajzer, który związany ze stacją TVN był od 2011 roku, a w obsadzie prowadzących DDTVN od 2019.

W sierpniu zszokował widzów, informując w mediach społecznościowych o zakończeniu współpracy.

W życiu trzeba być szczerym. Ściema zawsze ma krótkie nogi. Dlatego należy się Wam pełna informacja. Dziś zostałem wezwany „na dywanik” w TVN. Powodem jest moja „działalność uliczna”. (…) Wolność kocham i rozumiem, wolności oddać nie umiem. Żeby uniknąć niepotrzebnych nikomu nerwów, rozwiązuję właśnie tę umowę sam i na tym kończę przygodę z moją kochaną stacją – napisał wówczas.

Chajzer komentuje żeński duet prowadzących DDTVN

Po zwolnieniach w programie śniadaniowym, w mediach pojawiły się spekulacje, kto dołączy do obsady. W niedzielę wszystko stało się jasne. Okazało się, że wraz z Dorotą WellmanMarcinem Prokopem, Pauliną Krupińską-Karpiel, Damianem Michałowskim, Ewą Drzyzga i Krzysztofem Skórzyńskim rano widzów będą witać Sandra Hajduk-Popińska i Anna Senkara. Panie zadebiutują już szóstego grudnia.

Decyzję stacji postanowił skomentować Filip Chajzer. W audycji Wojewódzki & Kędzierski wyznał, co uważa o nowym duecie prowadzących.

Z jednej strony myślę sobie, że to już nie jest to Dzień dobry TVN, ten prestiż tego programu i ta wielka estyma, którą tworzył Edward Miszczak. Jak ten program kreował rzeczywistością, kiedy była tam Kinga Rusin. Można się było z tym zgadzać, albo nie zgadzać, z tymi jej wstępami semi-politycznymi, kiedy zaczynała program, ale to było jakieś, to było wartościowe. O tym się mówiło – powiedział.

W dalszej części wypowiedzi przyznał, że według niego bez Edwarda Miszczaka TVN jest zupełnie inną stacją.

Ten program się zmienił, nie ma Edwarda Miszczaka, który tworzył też sukces telewizji TVN. Ta telewizja się zmienia. I czy mi się to podoba, czy mi się to nie podoba, ważne, że cieszę się czyimś sukcesem.

Zgadzacie się z Chajzerem?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Gabriel Seweryn - fot. Podlewski/AKPA

Gabriel Seweryn przed śmiercią „nie był sobą”? Przyjaciółka celebryty zdobyła się na szczerość i ujawniła nieznane szczegóły. Kiedy pogrzeb?

10 pomysłów na prezenty, które zachwycą mola książkowego