w

Duże zmiany w „Dzień Dobry TVN”. Do grona prowadzących dołączył damski duet! „Jest chemia, dwie blondyny”

Dzień dobry TVN - fot. Gałązka/AKPA
Dzień dobry TVN - fot. Gałązka/AKPA

W niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN został ogłoszony nowy duet prowadzących. Jak się okazało, do tej roli wybrano dwie kobiety. Obie panie mają już doświadczenie z programem śniadaniowym. Zaskoczenie?

Dzień Dobry TVN to poranny program telewizyjny emitowany w stacji telewizyjnej TVN. Jest to magazyn informacyjno-rozrywkowy, który prezentuje aktualności społeczne, rozrywkowe czy kulturalne. Program skupia się na dostarczaniu widzom najważniejszych informacji na temat wydarzeń z ostatnich godzin oraz przygotowuje ich do nadchodzącego dnia. Jest chętnie oglądany przez różne grupy wiekowe ze względu na różnorodność prezentowanych treści.

W tym roku w programie zaszedł szereg zmian. Jest nadawany z nowego studia, zmieniła się godziny emisji, ale również uszczupliło się grono prowadzących. Widzowie z niecierpliwością czekali, kto dołączy do porannej ekipy DDTVN. Mamy już odpowiedź.

Nowe prowadzące „Dzień Dobry TVN”

Niedzielną odsłonę programu śniadaniowego prowadzili Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Już na początku zdradzili, że dzisiaj zostaną ogłoszeni nowi prowadzący. Nie trzeba było długo czekać na tę wiadomość. Okazało się, że wraz z Dorotą Wellman, Marcinem Prokopem, Pauliną Krupińską-Karpiel, Damianem Michałowskim, Ewą Drzyzga i Krzysztofem Skórzyńskim rano widzów będą witać Sandra Hajduk-Popińska i Anna Senkara. Wspólny antenowy debiut pań odbędzie się już szóstego grudnia.

Anna Senkara już od dłuższego czasu pracowała w programie DDTVN w roli korespondentki z Wielkiem Brytanii. Relacjonowała m.in. koronację króla Karola III. Nie raz już udowodniła, że jest specjalistką od rodziny królewskiej i zagranicznych celebrytów. Prowadzenie programów również nie jest jej obce. W zeszłym roku była jedną z prowadzących Dzień Dobry Wakacje.

Połowa mojego serca bije w Londynie, połowa w Warszawie, w Polsce. Będziemy się starać to łączyć (…). Jest chemia, jest vibe, dwie blondyny – skomentowała Senkara.

Natomiast Sandra Hajduk swoją karierę medialną zaczynała od pracy w agencji TVN. Od kilku lat prowadzi kącik show biznesowy w śniadaniówce.

Powiem wam, że siedząc tutaj mam przed oczami tą dziewczynę, która miała 15 lat i oglądała ten program, kiedy Marcin Prokop i Dorota Wellman go prowadzili i myślała sobie: Boże, jak ja bym kiedyś chciała być w tym miejscu. I marzenia się spełniają, ale marzenia się spełniają wtedy, kiedy jest ciężka praca – powiedziała.

Obie panie mają doświadczenie w pracy przy Dzień Dobry TVN. Już niedługo będziemy mogli zobaczyć je na antenie w roli gospodyń programu.

Czekacie na debiut Hajduk i Senkary w roli prowadzących?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Filip Krogulski "Top Model" - fot. YouTube @TVN_Fashion

„Top Model”. Filip nie poszedł w pokazie Mariusza Przybylskiego, mimo że wygrał tę możliwość w programie. „Można coś wygrać i puścić to na antenie, ale nagrody później nie otrzymać”

Michał Wiśniewski - fot. screenshot Facebook @MichalWisniewskiOfficial

Michałowi Wiśniewskiemu grozi więzienie. Jego prawnik zabrał głos. „Nie sposób zgodzić się z motywami sądu”