w

Aneta Zając pochwaliła się synami. Bliźniaki to już nastolatkowie. Mocno się zmienili

Aneta Zając - fot. Instagram@aneta_zajac_official
Aneta Zając - fot. Instagram@aneta_zajac_official

Aneta Zając jest znaną aktorką, a prywatnie spełnia się w roli mamy. Gwiazda pokazała obu synów. Dziś to już nastolatkowie. Chłopcy bardzo wyrośli.

Aneta Zając jest popularną aktorką. Debiutowała w serialu Na dobre i na złe, w który wcielała się w postać Joli Wolniak. Później grała w takich produkcjach, jak Plebania, Pensjonat pod Różą, Śliwowica czy Pitbull, ale to główna rola w Pierwszej miłości zapewniła jej największą rozpoznawalność.

To właśnie na planie serialu poznała miłość. od 2005 roku do 2012 roku była związana z kolegą z planu, Mikołajem Krawczykiem. Jednak ich związek nie przetrwał próby czasu i para rozeszła się. Dziś budują swoje życie osobno, a stosunki między nimi są bardzo napięte. Łączą ich dzieci, gdyż para doczekała się bliźniaków.

Aneta Zając chwali się synami

Aktorka po rozstaniu postanowiła samodzielnie wychowywać synów, choć ich ojciec może się z nimi spotykać. Przez długi czas byli kochankowie prowadzili batalię medialną, kłócąc się o dzieci, opiekę i alimenty. Dziś oboje mają własne życie. Krawczyk jest mężem Sylwii Juszczak, z którą wychowuje córkę Konstancję. Z kolei Zając oddała się wychowaniu bliźniaków, Roberta i Michała.

Chłopcy urodzili się w 2011 roku, więc dziś mają już po 14 lat. Na niedawno opublikowanym zdjęciu można było zobaczyć, jak wyrośli. Chociaż aktorka, jak to dumna mama, od czasu do czasu chwali się swoimi pociechami w mediach społecznościowych, nigdy nie pokazuje ich twarzy. Bliźniaki są już jednak nastolatkami, może niedługo sami zaistnieją w wirtualnym świecie social mediów i odsłonią swój wizerunek.

Myślicie, że kiedyś zobaczymy ich twarze w mediach?

Robert i Michał - fot. screenshot Instagram @aneta_zajac_official
Robert i Michał – fot. screenshot Instagram @aneta_zajac_official
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Małgorzata Tomaszewska - fot. Instagram @malgorzata__tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska coraz bliżej porodu. Prezenterka uchyliła rąbka tajemnicy. Tak nazwie córkę

Fot. Pixabay

Najlepsze koreańskie dramy. Te pozycje obejrzycie na Netflixie. Co jest warte binge-watchingu?