w

Aneta Zając zmieniła fryzurę! Fani są zachwyceni jej nowym wyglądem. „Wow, zaje**sta!”

Aneta Zając - fot. Instagram @aneta_zajac_official
Aneta Zając - fot. Instagram @aneta_zajac_official

Aneta Zając pochwaliła się fotką z planu zdjęciowego i przy okazji pokazała fanom nową fryzurę. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Internauci są wprost zachwyceni tym, jak wygląda. Udana metamorfoza?

Aneta Zając to aktorka, którą ogromną popularność zyskała dzięki roli Marii w serialu Pierwsza miłość. W postać tą wciela się od 2004 roku, jednak z czasem scenarzyści wpadli na pomysł, jak rozwinąć wątek jej postaci. Ostatecznie cztery lata temu na szklanym ekranie pojawiła się Dominika Porcz, siostra bliźniaczka Marysi. Aktorka stanęła przed nie lada wyzwaniem, ponieważ jednocześnie musi wcielać się w dwie postacie. Na szczęście szybko udowodniła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych i świetnie sobie z tym poradziła.

Prywatnie celebrytka jest mamą dwóch synów- bliźniaków: Roberta i Michała, którzy są owocem jej związku z Mikołajem Krawczykiem. Mimo że praca pochłania sporą część jej dnia, doskonale odnajduje się w tej roli. Od czasu rozstania z aktorem sama sprawuje nad nimi opiekę i zdaje się być naprawdę szczęśliwa.

Aneta Zając zmieniła fryzurę

Praca na planie zdjęciowym stawia przed aktorami często duże wyzwania. W ich zawód wpisana jest też konieczność ciągłych zmian wizerunku. Najlepszym tego przykładem jest chociażby ostatnia metamorfoza Marty Żmudy Trzebiatowskiej, która na potrzeby nowej produkcji musiała pofarbować włosy i to na dość niekorzystny dla niej kolor. Na szczęście nie zawsze gwiazdorzy muszą zmieniać się w złym tego słowa znaczeniu.

Ostatnio Aneta pochwaliła się fotkami z planu Pierwszej miłości i przy okazji zaprezentowała fanom nową fryzurę. Choć jeszcze niedawno włosy sięgały jej nieco za ucho, to teraz są już do ramion. Na pierwszy rzut oka widać, że nie tylko wyrównała końce i odświeżyła kolor, ale też zrobiła grzywkę. Choć nie wszystkim pasuje takie cięcie, ona wygląda w nim wręcz fenomenalnie — tak twierdzą jej fani.

  • Do twarzy ci w takiej fryzurze.
  • Piękna!
  • Oooo, godnie!
  • Wow, miej taki fryz, zaje**sta!
  • Anetko, wyglądasz przepięknie! Po prostu szałowo.
  • Z pazurem!
  • Mega ładnie.
  • Cudowna fryzurka.

A wy co sądzicie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Barbara Sienkiewicz - fot. screenshot YouTube @FAKT

Barbara Sienkiewicz urodziła bliźnięta mając 60 lat. Teraz maluchy dopytują o ojca. Aktorka zdobyła się na szczere wyznanie

Zenek Martyniuk, Krzysztof Skiba - fot. Piętka Mieszko/AKPA, Instagram @skibabigcyc

Krzysztof Skiba napisał list do Zenka Martyniuka po aferze z jajami. „Wykorzystują cię jako PACYNKĘ do robienia ludziom wody z mózgu”