w

DramatDramat

Tak Krzysztof Rutkowski wyglądał 20 LAT TEMU! Poznacie go bez kwadratowej czupryny? [ZDJĘCIA]

Krzysztof Rutkowski fot. Kurnikowski/Mikulski/AKPA

Krzysztof Rutkowski jest jedną z najbardziej charakterystycznych postaci polskiego show-biznesu i trzeba przyznać, że trudno jest przejść obok niego obojętnie. Jak wyglądał ponad 20 lat temu? Trochę się zmienił….

Krzysztof Rutkowski zdobył rozpoznawalność jako detektyw, choć dziś z całą pewnością można zakwalifikować go jako pełnoprawnego celebrytę, o którym co jakiś czas robi się głośno w mediach.

Jakiś czas temu Rutkowski zaskoczył popisami na parkiecie „Tańca z gwiazdami” i stał się sensacją 13. edycji programu. Nie udało mu się jednak osiągnąć wysokiego wyniku, a ze względu na swoje nie najlepsze umiejętności został nazwany „nową Justyną Żyłą”.

Krzysztof Rutkowski wiedzie bogate życie

Jego metamorfoza w celebrytę zaczęła się jednak już wcześniej, a udział w programach rozrywkowych to tylko wisienka na torcie. W ostatnich latach Rutkowski znacznie zmienił swój styl i jego znakiem rozpoznawalnym stała się kwadratowa fryzura połączona ze złotymi łańcuchami oraz ubraniami ekskluzywnych marek. Detektyw tłumaczy, że stać go na luksus, więc „nie ma zamiaru sobie niczego żałować”.

„Każdy z nas, jeżeli ma możliwość i dostęp do luksusu, powinien z niego korzystać. Ja bardzo ciężko pracuję i nie mam zamiaru żałować sobie i swojej rodzinie na coś, co jest w zasięgu mojej ręki. W moim życiu bywały momenty, że było bardzo źle, ale dziś moje firmy osiągnęła bardzo dobry pułap ekonomiczny. Nie będę sobie żałował na drogie ciuchy i luksus, bo mnie na nie po prostu stać – cytował jego słowa „Super Express”.

Tak Krzysztof Rutkowski wyglądał ponad 20 lat temu

Rutkowski jeszcze 20 lat temu prezentował się zgoła inaczej. Detektyw nie afiszował się markowymi ubraniami i chodził do pracy w klasycznych stylizacjach z koszulą, garniturowymi spodniami i krawatem. Na fotografiach nie doszukamy się również złotych dodatków.

Dzięki archiwalnym zdjęciom możemy zobaczyć, że przed kwadratową czupryną detektyw preferował zaczesywać włosy do tyłu. Trzeba przyznać, że Krzysztof bardzo się zmienił i obecnie nie jest łatwo go rozpoznać.

W której wersji lepiej się prezentował?

Krzysztof Rutkowski (2001 r.) fot. Mikulski/AKPA
Krzysztof Rutkowski (2001 r.) fot. AKPA
Krzysztof Rutkowski (2004 r.) fot. Zawada/AKPA
Krzysztof Rutkowski (2004 r.) fot. Zawada/AKPA
Krzysztof Rutkowski (2022 r.) fot. Kurnikowski/AKPA
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Joanna Koroniewska - fot. Instagram @joannakoroniewska

Joanna Koroniewska pochwaliła się salonem w nowym mieszkaniu. Wysoki sufit z designerskimi lampami robi wrażenie [WIDEO]

Doda zdradziła, że ma BARDZO nietypową pasję. To przeraża nawet jej partnera: „Darek ucieka”